0

Agatha Christie: And Then There Were None – Návod: Kapitola 4

Promluvte si se všemi v jídelně, následně se sluhou v kuchyni a hra se přenese do salónku, kde vyzpovídejte Emily. Pak zamiřte do knihovny, jděte doprava a prozkoumejte knihovnu, z níž vytáhněte tři knihy. Vložte je zpět podle barev a vstupte do tajné chodby za knihovnou. Nejprve prohledejte stolek nalevo, pak jděte k trezoru a otočte kolečkem podle kódu, který jste získali z dešifrované zprávy v první kapitole (doleva na 28, doprava na 11 a doleva na 49). Zatáhněte za kliku, vstupte do trezoru, zpod stolku napravo si vezměte vyfouknutý člun a zamiřte k šuplíkům.

Přehoďte je tak, aby vytvořili Rule The Waves, vstupte do tajné místnosti a pákou nalevo nahoďte světlo. Sejděte po schodech dolů do jeskyně, přeběhněte přes železný můstek a prohledejte harampádí, mezi kterým najdete vesla. Projděte dřevěnými dveřmi nalevo, ze země seberte kleště a prohlédněte si stěnu. Za ní použijte na prohlubeň lopatu a získáte ruční pumpu. Vraťte se ke schodišti, jděte doprava a poblíž kamenů prozkoumejte malou ponorku. Odmontujte z ní vrtuli, jděte dál po můstku a prohlédněte si vodu.

V inventáři zkombinujte člun, vesla a pumpu, následně nafoukejte člun a použijte ho na vodu. Odehraje se krátká scénka, ve které poplujete po moři a následně ztroskotáte na pláži. Utíkejte k domku na kopci, uvnitř si vezměte z truhly rybářské sítě a vyjděte před dům. Jděte doprava, sklepními dveřmi sestupte dolů a dostanete se do známé jeskyně. Vraťte se tedy zpět do knihovny, odtud do herny a dvojitými dveřmi vedle kulečníku vstupte do promítací místnosti. Po skončení animace si promluvte s Philipem i Verou a jděte do vstupní haly.

Odtud zamiřte k jídelně a promluvte si se sluhou. Následně jděte k hlavnímu schodišti, kolem něj pokračujte dozadu a projděte dveřmi, čímž se dostanete do chodby pro služebnictvo. Zamiřte do kuchyně a v inventáři od sebe oddělejte sýr a látku. Jděte k lisu na ovoce nalevo od spižírny, vložte do nádoby látku a pak i zkvašená jablka. Pod trubici, ze které vytéká šťáva, položte skleničku, na tyč nahoře připevněte vrtuli a otočte s ní. Vezměte si skleničku s moštem, utíkejte do 2. patra, a když se dáte doprava, tak vstupte do druhého pokoje, na který narazíte.

Uvnitř si promluvte se soudcem a vyjděte ven. Následně zamiřte do pokoje doktora Armstronga a promluvte si s ním. Pokračujte do pokoje pro služebnictvo v prvním patře, v koupelně vyzpovídejte Blora a hra vás automaticky přesune do nočního salónku. Vraťte se do 2. patra k pokojům a jděte doleva. Vstupte do pokoje Very (čtvrté v pořadí), po krátké scénce si odpočiňte a ráno si promluvte s ostatními. Jakmile vás soudce pošle najít ostatní, tak vyjděte s Blorem před dům a narazíte na Emily. Potom utíkejte doleva do zahrady, shlédněte rozhovor u dřevěné boudy a kapitola skončí.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..