0

Cuphead: Návod – Inkwell Isle One: Cagney Carnation in Floral Fury

Fáze 1: Květina

Semenný kulomet: Cagneyho hlava se promění v kulomet a začne vzhůru střílet semena. Ty následně začnou padat z nebe dolů, kde se z nich vylíhnou malé masožravé kytky, které lze zničit. Pokud bude mít padající semeno růžovou barvu, tak se od něj můžete odrazit pomocí Parry a zlikvidovat ho. Tento útok rovněž vytvoří i létající rostlinu, která po vás bude střílet z horní části obrazovky.
Útočný výpad: Jakmile se Cagney promění v pěst, tak po chvíli zaútočí výpadem. Zůstaňte tedy na plošinách nebo seskočte dolů, v závislosti na výšce, v níž se pěst nachází.
Semenné rakety/bumerang: Cagney spojí své listy dohromady a jakmile je rozdělí, objeví se 3 semena nebo bumerang. Semenům se vyhněte tím, že je přeskočíte a použijete Dash a bumerang přeskočte. Pokud bumerang přeskočíte na plošině, tak tam zůstaňte, protože následně poletí spodem a naopak.

Fáze 2: Aktivace kořenů

Útok kořeny: Kořeny zaútočí přímo na 2 ze 3 plošin, což poznáte podle toho, že k nim povedou zelené šlahouny. Přeskočte tedy na netknutou plošinu a vyhněte se nebezpečí.
Střelba pylu: Přímo proti vám může Cagney vyplivnout pyl, který přeskočte, nebo ho zničte pomocí Parry, pokud je růžový.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..