0

Cuphead: Návod – Inkwell Isle One: Ribby and Croaks in Clip Joint Calamity

Fáze 1: Cuphead vs Ribby a Croaks

Ribbyho ohnivé pěsti: Jakmile Ribby začne točit svými pěstmi, tak začne na střídačku střílet ohnivé pěsti z nichž jedna poletí dole, další uprostřed a třetí nahoře. Vše pak bude pokračovat v opačném sledu a vy budete mít možnost každou třetí růžovou pěst zlikvidovat pomocí Parry.
Croaksovy ohnivé světlušky: Vyšší žabák Croaks začne postupně plivat světlušky (celkem 6), které postupně sestřelte a zbytečně se jim nepokoušejte uhýbat.
Ribbyho kotoul: Poté, co oba žabáky dostatečně zraníte, tak půjde Ribby na všechny čtyři a udělá kotoul do levé části obrazovky, čímž započne fázi 2.

Fáze 2: Mezi Ribbym a Croaksem

Croaks se promění ve větrák: Croaks zůstane v pravé části obrazovky, kde se promění v obří větrák a proudem větru se vás bude snažit natlačit proti Ribbyho a jeho útokům.
Ribbyho bomby: Ribby se vás mezitím bude snažit zasáhnout pomocí svých bomb (postupně vystřelí 3), které budou cíli do stejného místo jen s velmi malým rozptylem, takže se jim snadno vyhnete.
Ribbyho kotoul: Poté, co oba žabáky dostatečně zraníte, tak půjde Croaks i Ribby na všechny čtyři. Ribby udělá kotoul do Croaksovi tlamy a promění se ve výherní automat.

Fáze 3: Výherní automat

Střelba mincí: Ze slotu na mince po vás automat bude pálit mince, kterým se vyhněte a jakmile se sklopí páka s růžovou boxerkou, tak ji zasáhněte pomocí Parry. To roztočí herní kotouče a vybere jednu ze tří možností.
3 žáby: Pokud se na kotoučích objeví 3 žáby, tak z automatu začnou vyjíždět zelené plošiny. Vyskočte na ně, přeskakujte z jedné na druhou a mezitím útočte na automat, který je při střelbě mincí nezranitelný.
3 býci: Pokud se na kotoučích objeví 3 býci, tak z automatu začnou vyjíždět červené plošiny, na kterých uvidíte plamen ve spodní nebo horní části. Když je plamen dole, tak musíte plošinu přeskočit a když nahoře, tak zůstat schovaní pod plošinou.
3 tygři: Při 3 tygrech vyjedou z automatu oranžové plošiny, z nichž budou vyskakovat oranžové koule. Vy se tak budete muset vyhnout nejen plošinám, ale také zmíněným koulím, což z tohoto typu útoku dělá ten nejobtížnější, takže budete rádi, pokud vám na automatu nepadne.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..