0

Dark Souls 3: Gesta

Ve hře se nachází 33 gest, které slouží k vyjadřování vašich pocitů, ukazování směru a pro komunikaci s ostatními hráči. Jakmile odemknete všechny gesta, tak odemknete trofej / achievement Master of Expression.

Point Forward Máte k dispozici od začátku hry.
Point Forward
Point Up Máte k dispozici od začátku hry.
Point Up
Point Down Máte k dispozici od začátku hry.
Point Down
Wave Máte k dispozici od začátku hry.
Wave
Beckon V lokaci Foot of the High Wall (před vstupem do Undead Settlement) najděte NPC postavu Yoel of Londor a vezměte ho do služby. Následně se vraťte do Firelink Shrine a tam si s ním promluvte (Talk), za což získáte toto gesto.
Beckon
Call Over Na střeše vedle věže ve Firelink Shrine se nachází vrána Pickle Pee. Poté co jí ve hnízdě poprvé necháte nějaký předmět, tak získáte toto gesto.
Call Over
Welcome Najděte v Undead Settlement NPC postavu Cornyx of the Great Swamp, zachraňte ho z klece a přijměte do služby. Následně si s ním promluvte ve Firelink Shrine dvakrát a získáte gesto.
Welcome
Applause Ve Firelink Shrine si promluvte s Ringfinger Leonhardem poté, co se zde objeví u Lothricova trůnu. Následně splňte jeho příběhovou linku do chvíle, než získáte Red Eye Orb a pak si s ním znovu promluvte, za což budete odměněni gestem.
Applause
Quiet Resolve Sledujte příběhovou linku Anri of Astora a také dvojice Yoela a Yurie z Londoru a dostaňte se do lokace Irithyll of the Boreal Valley. V Church of Yorshka na vás bude čekat Anri a pokud si s ní promluvíte, tak získáte gesto.
Quiet Resolve
Jump for Joy Máte k dispozici od začátku hry.
Jump For Joy
Joy Máte k dispozici od začátku hry.
Joy
Rejoice V Cathedral of the Deep získejte od Unbreakable Patchese set Catarina a vraťte se do kaple. Když z kaple vyjdete ven, tak napravo je studna, ve které je uvězněn Siegward. Hoďte mu jeho set nazpět a získáte gesto.
Rejoice
Hurrah! Promluvte si s kovářem Andre ve Firelink Shrine.
Hurrah!
Praise the Sun V Lothric Castle se dostaňte k místu, kde vstoupíte do arény s bossem Dragonslayer Armour, otočte se a utíkejte k budově před vámi. Následně ji obějděte zprava, po žebříku vylezte nahoru na střechu a utíkejte do protější budovy. Uvnitř slezte po žebříku dolů, propojovacím tunelem zamiřte do druhé budovy a tam najdete oltář Slunce. Pomodlete se u něj a získáte gesto.
Praise the Sun
My Thanks! Poblíž lávy ve Smouldering Lake se utkejte s NPC postavou Knight Slayer Tsorig a nezávisle na tom, kdo vyhraje získáte toto gesto.
My Thanks!
Bow Máte k dispozici od začátku hry.
Bow
Proper Bow Gesto musíte získat předtím, než zabijete bosse Abyss Watchers. V bažinách v Crucifixion Woods, před vstupem do Farron Keep, aktivujte Ember a budete napadeni postavou Yellowfinger Heysel. Tu porazte a vydejte se do Cathedral of the Deep, kde dejte Rosarii 1 Pale Tongue, čímž zvýšíte svou oddanost. Pak pokračujte do Farron Keep a u věže, ve které jsou slimáci a Undead Bone Shard, se objeví vyvolávací symbol pro Yellowfinger Heysel. Po jejím vyvolání dostanete gesto.
Proper Bow
Dignified Bow Získáte ho při setkání s NPC Yuria of Londor.
Dignified Bow
Duel Bow Držte se příběhové linky Yurie a Yoela a získejte 5 Dark Sigils. Pak si aktivujte Ember a vyvolejte si postavu Londor Pale Shade před bojem s Abyss Watchers nebo Pontiff Sulyvahnem. Ihned po vyvolání od něj získáte toto gesto.
Duel Bow
Legion Etiquette Pomodlete se u Old Wolf of Farron ve věži ve Farron Keep.
Legion Etiquette
Darkmoon Loyalty Získejte Dreamchaser´s Ashes, dejte je Shrine Handmaid ve Firelink Shrine a poté si promluvte se Sirris of the Sunless Realms.
Darkmoon Loyalty
By My Sword Aktivujte si Ember, před soubojem s Abyss Watchers či Pontiffem Sulyvahnem vyvolejte NPC Black Hand Gotthard a po jeho vyvolání získáte gesto.
By My Sword
Prayer Získáte ho při setkání s NPC Irina of Carim, kterou naleznete v cele v lokaci Undead Settlement.
Prayer
Silent Ally Kupte 15 kouzel od NPC Orbeck of Vinheim a následně si s ním promluvte.
Silent Ally
Rest Získáte ho poté, co si poprvé odpočinete u bonfiru.
Rest
Collapse Získáte ho od Hawkwooda ve Firelink Shrine.
Collapse
Patches Squat Ve Firelink Shrine si kupte od Shrine Handmaid klíč Tower Key za 20 000 duší a s ním zamiřte do věže. Vyběhněte nahoru, přeběhněte přes most a vstupte do druhé věže, kde se nechte vyvést výtahem nahoru. Následně se vraťte dolů a zjistíte, že vás uvěznil Unbreakable Patches. Dostaňte se zpět do Firelink Shrine a v horní části najdete tohoto záškodníka. Rozhodněte se mu neodpustit a a získáte gesto Prostration. Následně znovu načtěte oblast a získáte i gesto Patches Squat.
Patches Squat
Prostration Získáte ho od Unbreakable Patchese, viz gesto Patches Squat.
Prostration
Toast Porazte v Undead Settlement ohnivého démona společně se Siegwardem of Catarina, následně si s ním promluvte a získáte ho. Rovněž ho lze získat později v Irithyll of the Boreal Valley a jakmile projdete kanalizací, tak se dostanete do kuchyně, kde si promluvte se Siegwardem.
Toast
Sleep Získáte ho po získání gesta Toast, když si znovu promluvíte se Siegwardem of Catarina.
Sleep
Curl Up Doneste Greiratovi kost Loretta´s Bone a jakmile se příště stavíte ve Firelink Shrine, tak zamiřte za Greiratem a uvidíte, jak bude naříkat kvůli Lorettině smrti. Zkuste s ním promluvit a získáte gesto.
Curl Up
Stretch Out V Profaned Capital ho najdete u mrtvoly poblíž prvního bonfiru.
Stretch Out
Path of the Dragon Po zabití bosse Dancer of the Boreal Valley vylezte nahoru po žebříku, vyběhněte po schodech nalevo a zamiřte do lokace Consumed King´s Garden. Na konci této oblasti zabijte bosse Oceiros, the Consumed King a pokračujte do další místnosti, kde u fontány najdete mrtvolu, která má gesto u sebe.
Path of the Dragon

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..