0

Dark Souls 3: Návod – Část 13: Consumed King´s Garden

  • Pokud jste seskočili z výtahu během cesty, tak vyjděte ven a napravo prozkoumejte mrtvolu, u které naleznete Estus Shard.
  • Na opačném konci seskočte na kamenný můstek a z něj dolů na pevnou zem. Rychle vypadněte z otrávené vody, utíkejte do pravé části této lokace a kolem zdi doběhněte až k průchodu. Tím se dostaňte k výtahu, vyjeďte nahoru a pročistěte si cestu ke dveřím, jejichž otevřením aktivujete zkratku do Lothric Castle.
  • Vydejte se zpět, nastupte do výtahu a jakmile budete v půli cesty, tak rychle seskočte dolů a přistanete v normálně nepřístupném patře. Dostaňte se na střechu, zabijte nepřítele, který disponuje účinnou magii k posílení svých spojenců a seskočte na nádvoří.
  • Zde se zbavte 2 rytířů Cathedral Knight, na které si dejte opravdu pozor, protože se jedná o opravdu silné monstra.
  • Jedinou cestou zamiřte do boss roomu, ve kterém se utkejte s dalším bossem jménem Oceiros, The Consumed King. V první fázi bude stát na zadních a není příliš rychlý, proto se mu držte u těla a odběhněte jen ve chvíli, kdy použije ledovou auru. Zhruba po ubrání 1/3 života přejde do druhé fáze, kde bude na všech čtyřech a značně zrychlí svůj pohyb i útoky, přičemž techniku můžete zachovat.
  • Po jeho zabití získáte jeho duši a můžete aktivovat bonfire – Oceiros, the Consumed King.
  • Následně otevřete dveře v zadní části a chodbou doběhněte do místnosti, kde naleznete u mrtvoly před fontánou gesto Path of Dragon, které je potřebné pro přístup do skryté lokace Archdragon Peak.
  • Potom utíkejte na konec místnosti a bouchněte do zdi za truhlou, čímž odkryjete vstup do další tajné a zároveň nepovinné lokace s názvem Untended Graves.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..