0

Dark Souls 3: Návod – Část 14: Untended Graves

  • Tato lokalita je temnou kopií lokací Cemetery of Ash a Firelink Shrine, kde je vyhaslý Oheň.
  • Nejprve se tedy probojujte stejnou cestou k místu, kde byl první bonfire ve hře a pokud máte aktivovaný Ember, tak zde narazíte na temnou verzi NPC postavy Daughter of Crystal Kriemhild.
  • Poté, co ji zabijete, pokračujte k aréně, kde jste na začátku hry bojovali s Iudex Gundyrem. Pokud jste porazili Sword Mastera NPC, tak si ho můžete vyvolat u vchodu (nutno být pod vlivem Ember) a následně utíkejte do arény, kde vás čeká Champion Gundyr.
  • Ten je víceméně hodně podobný jako první fáze Iudexe, jen je celkově silnější a agresivnější. Nejlepší technika, která se mi zde osvědčila je využít NPC postavu a nechat ji útočit. Když v danou chvíli přiběhnete ke Gundyrovi a zaútočíte, tak máte chvíli na to mu ublížit a on zaměří svou pozornost na vás. V tu chvíli si může Sword Master doplnit životy a situace se vymění. Postup opakujte stále dokola a střídejte, aby jeho pozornost byla rovnoměrně rozdělena mezi vás i Sword Mastera.
  • Po souboji aktivujte bonfire, otevřete velkou bránu v zadní části a zamiřte kolem černých rytířů do Firelink Shrine, kde ve středu původního ohně najdete předmět Coiled Sword Fragment.
  • Pokud půjdete k místu, kde je v normální verzi Irina of Carim, tak zde najdete zeď. Jedná se pouze o iluzorní zeď, takže ji odstraňte úderem a za ní najdete Eyes of a Fire Keeper.
  • Rovněž se před odchodem můžete zastavit v místě, kde se nacházel Yoel of Londor a u mrtvoly naleznete Hollow´s Ashes.
  • Vraťte se zpět do Firelink Shrine, Strážkyni Ohně, u které si levelujete postavu, předejte předmět Eye of a Fire Keeper a přemístěte se k bonfiru Dancer of the Boreal Valley.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..