2

Dark Souls 3: Návod – Část 3: Undead Settlement

 • Hned po přistání aktivujte bonfire Foot of the High Wall.
 • Seběhněte po hradbách dolů, dejte se doleva a na konci objevíte spoustu mrtvých poutníků. Napravo je ovšem i jeden živý, který se jmenuje Yoel of Londor. Promluvte si s ním, přijměte ho do svých služeb (Accept his service) a on se následně přesune do Firelink Shrine.
 • Pokračujte na opačnou stranu této části, otevřete pomocí páky bránu a v domě před vámi aktivujte bonfire Undead Settlement.
 • V dalším domě seběhněte o patro níž, vyběhněte na balkón a tam uvidíte viset mrtvolu. Sekněte do ní, aby spadla dolů a seskočte za ní. Když mrtvolu prohledáte najdete předmět Loretta´s Bone, kterou musíte při návštěvě Firelink Shrine předat Greiratovi.
 • U hořícího stromu zabijte dělníky a hlavně silného evangelistu, který střeží Estus Shard.
 • Od stromu se dejte doprava na most, přeběhněte přes něj a za ním zničte napravo bedny. Kolem domu proběhněte po útesu dozadu a tam vylezte po žebříku nahoru na střechu domu.
 • Z něj jděte doprava a seskočte do níže položené části, kde se prochází monstrum s velkou pilou. Pokud k němu přiběhnete zezadu, tak se objeví možnost Examine. Využijte ji a budete přemístěni do lokace Pit of Hollows. Zde si promluvte s Hodrickem, zvolte možnost Indeed a dostanete se ke Covenantu Mound-makers. (Vše musíte provézt předtím, než porazíte nepovinného bosse v této části Curse-rotted Greatwood).
 • Vraťte se na prostranství s hořícím stromem, nalevo se kolem něj protáhněte dál a proběhněte pod klenbou k domu, do něhož vstupte. Uvnitř zničte bedny napravo, seskočte dírou v podlaze do místnosti a seberte talisman, díky kterému objevíte další covenant – Warrior of Sunlight.
 • Opusťte místnost, pokračujte chodbou před vámi ven z domu a zde se probijte k můstku mezi domy, ze kterého sesílá evangelista kouzla. Jakmile pod mostem proběhnete, tak vyběhněte na střechu po vaší pravici a z ní opatrně seskočte do níže položené části s bonfirem Dilapidated Bridge.
 • Pokud si zde v tuto chvíli aktivujete Ember tak vás napadne fantom Holy Knight Hodrick, kterého porazte a získejte předmět Vertebra Shackle, díky kterému si můžete zvyšovat svou přízeň v covenantu Mould-makers.
 • Utíkejte dál k bílé bříze a povšimněte si obřích oštěpů, které jsou všude okolo. Záhy poté je po vás začne házet obr z věže, takže se jim úskoky vyhýbejte a pokračujte na skalní ostrůvek napravo od břízy. Zde prohledejte mrtvolu a najdete Undead Bone Shard, který lze spálit u bonfiru ve Firelink Shrine. Jakmile to uděláte, tak uvidíte, že u Estus Flask se objeví +1, což značí počet použitých úlomků. Na jejich počtu je závislé množství životů, které si obnovíte při použití Estus Flask.
 • Vraťte se k bříze, od domu před vámi se dejte doleva na hřbitov a vzadu mezi stromy prohledejte mrtvolu, u které najdete Mortician´s Ashes.
 • Zamiřte do zmíněného domu, vyběhněte po schodech nahoru, odkud jen proběhněte tunelem k místu, kde vás nalevo čeká souboj s bossem Curse-rotted Greatwood, který je ovšem nepovinný. Za jeho zabití získáte Transposing Kiln, který můžete ve Firelink Shrine předat Ludlethovi, který sedí na jednom z pěti trůnů.
 • Pokud bosse porazíte, tak aktivujte bonfire, přemístěte se s jeho pomocí k Dilapidated House a odtud pokračujte zpět k místnosti s bossem, ale tentokrát na posledním rozcestí otevřete vrata napravo.
 • Seběhněte po schodech dolů, následně vyběhněte po těch vpravo a dostanete se až na nádvoří, ze kterého je to jen kousek na malý můstek. Na něm se otočte doleva a podívejte se dolů. Pod vámi najdete útes, kam seskočte a zamiřte do domu, kde aktivujte bonfire Cliff Underside.
 • Druhý východem vyběhněte ven na střechu, otočte se doprava a po schodech pokračujte do budovy. Probojujte se přes můstek, který obě budovy spojuje a po ochozu té druhé doběhněte až ke kleci, v níž je uvězněn pyromancer Cornyx of the Great Swamp. Promluvte si s ním, přijměte jeho nabídku učit se pyromancii a on se přemístí do Firelink Shrine.
 • Vraťte se zpět k bonfiru Cliff Underside, zamiřte k útesu, na který jste dřív seskočili z mostu a seskočte o úroveň níže.
 • Před vámi bude můstek a napravo vstup do kanalizace. Vydejte se tam, probijte se přes krysy a na opačné straně vylezte po žebříku k mřížím. Otevřete je a dostanete se zpět k Dilapidated Bridge, čímž jste si zpřístupnili zkratku. Pomocí bonfiru se přemístěte do svatyně, Mortician´s Ashes předejte Shrine Handmaid a následně se jí v nabídce objeví klíč Grave Key, který si za 1 500 duší zakupte.
 • Vraťte se zpět k Dilapidated Bridge, zamiřte do stok a po pravé straně narazíte na zamčené mříže, které si můžete právě zakoupeným klíčem odemknout. Následně proběhněte stokami a dostanete se do kaňonu.
 • Zde zamiřte rovně za nosem, vstupte do dalších stok po vaší levici a dlouho se zde nezdržujte, protože je zamoří obrovské množství krys, které by vás nejspíš zabili. Místo toho vylezte po žebříku nahoru.
 • Zamiřte do cely a v ní najdete Irinu of Carim. Promluvte si s ní, dotkněte se jí a poté si s ní podruhé promluvte a přijměte do svých služeb, díky čemuž se přemístí do Firelink Shrine, kde vás bude učit zázrakům (Miracles).
 • Otevřete si východ z cely, který je přístupný jen z této strany, napravo si promluvte s postavou Eygon of Carim a otevřete dveře do katedrály.
 • Utíkejte k výtahu a s ním přijede Siegward of Catarina. Kompletně ho vyzpovídejte a rychle přeběhněte přes tlakový spínač výtahu, aby se rozjel, ale vy jste zůstali ve stejném patře jako Siegward. Jakmile výtah sjede dolů, tak z horní části přijede druhá plošina.
 • Stoupněte na ni a nechte se vyvézt nahoru. Na střeše si promluvte s obrem, který hází obří oštěpy a dostanete od něj předmět Young White Branch (speciální verzi), který zajistí, že vám jeho oštěpy v lokacích Undead Settlement a později i v Cathedral of the Deep neublíží.
 • Vraťte se k výtahu, sešlápněte tlačítko a jakmile pojedete dolů tak v mezipatře seskočte na plošinu a oknem vyjděte ven, kde si promluvte se Siegwardem. Společně porazte velkého ohnivého démona a pak si s ním promluvte a dostanete Siegbrau a postupně také gesta Toast a Sleep.
 • Nyní se musíte dostat zpět k výtahu, sjet dolů do spodního patra a tam vás čeká mini-boss Outrider Knight. Zabijte ho, získejte meč Irithyll Straight Sword a vstupte do Road of Sacrifices.

xDante1986

2 Comments

 1. Ahoj prosím prosím zasekl jsem se u ukolu o předání transposing kiln!!!! kde ho najdu? 😀
  a taky potřebuji najít ostatky Morticains Ashes abych dostal klič do stok??? Nebo potřebuji něco jiného?

  • Ahoj, Transposing Kiln musíš ve firelink shrine předat tomu jedinému přeživšímu Lords of Cinder, který tam sedí na trůnu… pak budeš moct přetvářet duše…stoky je nepotřebné otevřít dá se tam i jinak… ale jinak pokud si dobře vzpomínám, tak ten se nachází okolo té bílé břízy v undead settlement jak hází obr ty oštěpy. tuším, že před barákem se dáš doleva a tam bude hřbitov a u jedné mrtvoly tento popel :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..