0

Dark Souls 3: Návod – Část 6: Farron Keep

 • Hned jak vstoupíte do bažin, tak se podívejte nalevo a skrz podloubí zříceného mostu uvidíte v dálce mrtvolu. Utíkejte k ní a naleznete Estus Shard.
 • V této části je váš hlavní úkol navštívit 3 vyvýšené části a uhasit oheň, čímž otevřete vrata do další části. Od mrtvoly s úlomkem Estus Shard se vydejte doleva a vyběhněte po schodech k prvnímu plameni, který uhaste. Stačí přistoupit k zařízení, které vypadá jako pec, na níž je mísa.
 • Po deaktivaci prvního plamene projděte pod půlobloukem, nalevo seběhněte po schodech do bažin a přímo naproti vám uvidíte ostrůvek a za ním schody, které vás přivedou až k druhému plameni, který uhaste.
 • Od druhého plamene pokračujte přes můstek, kde musíte zabít 3 Ghru monstra a dostanete se do věže, kde aktivujte bonfire – Keep Ruins.
 • Od bonfiru zamiřte druhým východem po cestě dolů a před vámi uvidíte zavřenou bránu, kterou otevřete uhašením plamenů. Zamiřte do malé věže napravo, která je plná slimáků a všechny je pobijte. Potom prohledejte mrtvolu a naleznete Undead Bone Shard.
 • Opusťte věž a povšimněte si nedaleké budovy, u které je žebřík. Vylezte po něm nahoru, vstupte do vnitřní části a aktivujte bonfire – Old Wolf of Farron. Následně se pomodlete u vlka a získáte postoj Legion Etiquette a také možnost připojit se ke covenantu Watchdogs of Farron.
 • Nyní se přemístěte zpět k bonfiru Farron Keep, opusťte věž a utíkejte doprava mezi stromy. Po chvíli se držte skály po vaší levici a na jejím konci objevíte schodiště, které vás zavede k posledním ohni, jenž musíte uhasit.
 • Vraťte se zpět k bonfiru Keep Ruins, seběhněte po cestě dolů  k bráně a zamiřte dál. Jakmile se dostanete na kopec, tak máte dvě možnosti. Nejprve se však vydejte cestou napravo k bonfiru (Farron Keep Perimeter).
 • Projděte jí, vyběhněte nahoru na kopec a dejte se doprava. Tam jen aktivujte bonfire Farron Keep Perimeter a utíkejte nazpět. Poté utíkejte přes les na opačnou stranu, po cestě vyvolejte fantoma Black Hand Goddard (Ember musí být aktivovaný) a otevřete vrata, které vás zavedou do arény.

 

 • Zde vás čeká souboj s bossem Abyss Watchers, který má dvě fáze. V té první si bude na pomoc povolávat dvojníky. Nejlepší je počkat, až vyvolá dva a ti pak půjdou proti sobě a vy se můžete věnovat přímo tomu hlavnímu. Jakmile mu uberete celý život, spustí se sekvence a začne druhá část souboje, kde bude boss sice sám, ale zato mnohem agresivnější. Nechte tedy Black Hand Goddarda odlákat jeho pozornost a na střídačku mu vždy zasaďte několik úder, načež odběhněte pryč.
 • Po souboji získáte předmět Cinders of a Lord  a také Soul of the Blood of the Wolf a budete moci aktivovat bonfire Abyss Watchers.
 • Pomocí něj se vraťte do Firelink Shrine, kde si promluvte s dvojicí Anri of Astora a Horace the Hushed.
 • Nakonec se vraťte zpět a utíkejte k oltáři s kalichem v zadní části místnosti, který se odsune a zpřístupní vám tak vstup do dungeonu Catacombs of Carthus.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..