0

Dark Souls 3: Návod – Část 9: Irithyll of the Boreal Valley

 • Od aktivovaného bonfiru Irithyll of the Boreal Valley a zamiřte na most, kde vám do zad vpadne krokodýlí monstrum Sulyvahn´s Beast. Zabijte ho a získáte prsten Pontiff´s Right Eye.
 • Doběhněte na konec mostu, projděte bariérou (musíte mít panenku, kterou jste získali za zabití bosse Deacons of the Deep v lokaci Cathedral of the Deep) a aktivujte bonfire Central Irithyll.
 • Zamiřte po schodech nahoru, probojujte se na malé nádvoří a z něj pokračujte vlevo. Dostanete se až před chrám, do kterého zatím nechoďte a rovnou jděte doleva do kostela Church of Yorshka, kde si můžete aktivovat bonfire – Church of Yorshka.
 • V kostele si u zdi můžete promluvit s Anri of Astora a získat od ní Ring of the Evil Eye, pokud plníte její příběhovou linku.
 • Druhým východem zamiřte na hřbitov, dejte se doprava a doběhnete k velkému náhrobnímu kameni. Obejděte ho a u mrtvoly najdete Undead Bone Shard.
 • Běžte nazpět, ale nechoďte do kostela a místo toho utíkejte rovně. Seběhněte po schodech, pokračujte do potemnělé místnosti napravo, kde narazíte na spoustu neviditelných nepřátel a  probojujte se skrz ně ven.
 • Pokračujte až k jezeru, dejte se doleva a dostanete se k místu, kde nalevo uvidíte obrovský vstup do stok a naproti vám menší vstup do budovy. Nejprve se vydejte tam a hned jak seběhnete po schodech, tak si aktivujte bonfire – Distant Manor. Dál zatím nepůjdeme, protože tato část zavede do nové lokace zvané Irithyll Dungeon.
 • Vraťte se ke zmíněnému vstupu do stok, projděte jimi a u schodiště se otočte vzad. Objevíte malou chodbu a v ní u mrtvoly objevíte Excrement-covered Ashes.
 • Následně po schodech zamiřte do kuchyně, kde se můžete najíst Estus polévky a doplnit si tak zdraví. Rovněž si zde promluvte se Siegwardem, pokud pokračujete v jeho úkolové lince a získáte Siegbrau a Emit Force.
 • Pokračujte do galerie s obrazy, odtud ven a jedinou dostupnou cestou se dostaňte po sérii schodišť až ke katedrále, kde si lze povolat několik bojovníků na nadcházející souboj, pokud jste tedy splnili určité podmínky dříve. Například vás zde čeká pomocník Black Hand Goddard, Anri of Astora nebo také Londor Pale Shade.
 • Vstupte do katedrály, kde vás čeká souboj s dalším bossem, kterým je Pontiff Sulyvahn. Pokud máte pomocníky, není boj příliš těžký, protože vám pomohou odlákat pozornost a na střídačku na něj můžete útočit. Hlavně se vyhněte přímému kontaktu a snažte se útočit zezadu, abyste minimalizovali škody. Po souboji získáte jeho duši a také si budete moci aktivovat bonfire – Pontiff Sulyvahn.
 • Vyběhněte ven z katedrály a zamiřte doleva, čímž se dostáváme na nádvoří obrů. Zde nejprve zamiřte nalevo do podloubí, projděte jím na druhou stranu a vyběhněte po schodech do části s kněžími z Anor Londo. Ty zabijte, protože by vám dělali problémy a přes horní část doběhněte ke vstupu do budovy. Zde nejprve zamiřte po schodech dolů a nejprve zabijte 2 NPC postavy, které opět rozšíří váš arzenál zbraní.
 • Potom zamiřte po schodech zpět nahoru a vstupte do budovy, kde si napravo povšimněte schodů vedoucích nahoru. Zde jděte nejprve do levého zadního rohu a úderem odkryjte iluzorní zeď. Následně slezte po žebříku dolů a dostanete se do staré vodní nádrže, kde jsou další dvě extrémně silná monstra Sulyvahn´s Beast. Zabijte je, aktivujte bonfire Water Reserve ve středu této části a v rohu si promluvte s Archdeacon McDonnellem, čímž se dostanete do covenantu Aldrich Faithful.
 • Vraťte se po žebříku nahoru, vyběhněte po schodech a dejte si pozor na stříbrné rytíře, kteří po vás budou střílet z obrovských luků. Přeběhněte po šikmých střechách nahoru k budově a dejte se doprava. Na konci seběhněte po schodech dolů a u mrtvoly najdete ostatky Eastener´s Ashes.
 • Utíkejte zpět nahoru, kolem budovy rovně a po střeše seběhněte ke vstupu do další  budovy. Zamiřte dovnitř, seběhněte po schodech a napravo si povšimněte obrovské sochy. Když do ní udeříte, tak odkryjete iluzorní zeď a vstup do Darkmoon Chamber.
 • Pokud jste vyzpovídali ve Firelink Shrine Yuriu of Londor, tak u vstupu do komnaty bude čekat poutník a vrah, který byl v kostele maskován za sochu (v opačném případě nejprve zamiřte za Yurií do Firelink Shrine a měla by vám říct o rituálu). S poutníkem si promluvte a získáte rituální meč Sword of Avowal. S ním zamiřte do komnaty na konci, kde bude připravená Anri a dokončete s ní rituál, který vám zajistí zbývající 3 Dark Sigil, které jsou potřebné pro speciální závěrečný konec.
 • Opusťte komnatu, zamiřte chodbou naproti a dostanete se k otočné věži. Napravo zatáhněte za páku a počkejte, až věž sjede dolů. Vstupte dovnitř, vyběhněte po točitém schodišti k otočné páce a pootočte s ní. Věž vyjede nahoru a vy se tak dostanete do nové lokace zvané Anor Londo.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..