1

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové linky: Sirris of the Sunless Realms

Důležitá informace: V žádném případě nenabízejte Rosarii v Cathedral of the Deep předmět Pale Tongue, protože v takovém případě se s vámi Sirris rozloučí, následně opustí svatyni a vy tak nebudete moc dokončit její příběhovou linku.

1) V Road of Sacrifices se dostaňte do pevnosti Halfway Fortress, tam si promluvte se členy covenantu Blue Sentinels – Anri of Astora a Horace the Hushed. Poté se přemístěte do Firelink Shrine a promluvte si se Sirris, která sedí na schodech vedle tunelu, který vede ke Shrine Handmaid.

20160719102454

20160719102512

2) Následně pokračujte k bonfiru Keep Ruins v Road of Sacrifices, jděte na most a seskočte z něj doleva. Utíkejte k budově oběhněte ji k žebříku a vylezte po něm nahoru. V budově se nachází Old Wolf of Farron, ale vy se dejte kolem vstupu doprava a vyběhněte po schodech nahoru. Hned jak vyběhnete, tak udeřte do zdi nalevo a odkryjete iluzorní zeď, za kterou se ukrývá mrtvola s ostatky Dreamchaser´s Ashes. Ty zaneste Shrine Handmaid do Firelink Shrine a díky tomu bude mít Sirris další možnosti konverzace. Promluvte si s ní a dostanete gesto Darkmoon Loyalty.

20160719102825

3) Dostaňte se na most vedoucí do Irithyll of the Boreal Valley a po pár krocích vám do zad vpadne krokodýlí monstrum Sulyvahn´s Beast. Zabijte ho, pokračujte na konec mostu a na náměstí aktivujte bonfire a načtěte tak celou oblast. Vraťte se zpět na most a téměř na začátku se objeví značka Sirris, která vás povolá do svého světa, kde společně porazte NPC Creighton the Wanderer.

20160719225639

20160719225848

4) Vraťte se do Firelink Shrine, promluvte si se Sirris a za odměnu dostanete Blessed Mail Breaker a Silvercat Ring.

5) Po zabití Aldriche se vraťte k místu, kde jste porazili bosse Curse-Rotted Greatwood a před vstupem objevíte vyvolávací symbol, díky kterému se opět přemístíte do světa Sirris. Tentokráte musíte v Pit of Hollows porazit jejího dědečka Hodricka.

20160720014059

6) Jakmile se vrátíte do zpět do svého světa, tak seskočte dolů a u bonfiru si vezměte Sunset Armor  Set, který patřil zabitému Hodrickovi a vydejte se do Firelink Shrine. Zde vyjděte před svatyni, utíkejte rovně a dívejte se doleva ke srázu, kde objevíte Hodrickův hrob a u něj Sunset Shield.

7) Zpět ve svatyni si promluvte se Sirris a dle jejích slov je připravena zemřít, čehož můžete využít a zabít ji sami, aniž by vám to oplácela. V opačném případě počkejte až zabijete dvojčata Lothrica a Loriana na vrcholu Lothric Castle a vraťte se zpět k hrobu, kde jste našli Sunset Shield. Nyní tam najdete Sunless Talisman a u Shrine Handmaid si budete moci koupit brnění, které patřilo Sirris.

xDante1986

One Comment

  1. Je možné že se mi po rozhovoru v Halfway fortress Sirris ve firelink shrine neobjevila? Hledám ji tam jak blázen a nikde není :/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..