0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové linky – Yoel of Londor a Yuria of Londor

1) Po zabití bosse Vordt of the Boreal Valley  použijte na srázu banner a dostanete se na hradby v Undead Settlements. Seběhněte dolů, dejte se doleva a na konci cesty narazíte na spoustu mrtvých poutníků. Napravo je ovšem i jeden živý a on vám nabídne své služby, což přijměte a on se přemístí do Firelink Shrine.

20160718202704

20160718202739

2) Přemístěte se do Firelink Shrine, promluvte si s Yoelem a zvolte možnost Draw Out True Strength. Díky tomu získáte zdarma jeden level, ale získáte 1 Dark Sigil, díky čemuž budete prokletí a propadnete temnotě. S tím jak budete umírat a váš Hollowing se zvyšovat, tak musíte použít tuto možnost 5x a získat 5 Dark Sigil.

Poznámka: Výše uvedené musíte splnit předtím, než porazíte bosse Abyss Watchers, protože pak již nebudete mít možnost.

3) Promluvte si s Anri a Horacem v Halfway Fortress v Road of Sacrifices, udržte Anri naživu a poté, co se s Horacem rozdělí, tak jí neříkejte, kde se nachází. Rovněž si s ní promluvte v části před soubojem s High Lord Wolnirem.

4) Pokud získáte všech 5 Dark Sigil, zabijete bosse Abyss Watchers a dostanete se k provazovému mostu v Catacomb of Carthus, tak Yoel zemře přirozenou smrtí a místo něj se ve Firelink Shrine objeví Yuria of Londor, která bude pokračovat v tom, co Yoel započal.

5) Nepovinné: Jestliže máte ve svatyni i Orbecka z Vinheimu, tak si s Yuriou promluvte a ona vás požádá o jeho zabití, protože vás ohrožuje v postavení pána temnoty. Zabijte ho, doneste jí Orbeckův popel a za odměnu dostanete unikátní zbraň Morion Blade. Druhou možností je kompletně splnit Orbeckův příběh a poté, co mu přinesete všechny knihy a porazíte prince Lothrica a Loriana, tak ho najdete v Grand Archives. Stačí přeběhnout přes most, vyběhnout po schodech a najdete ho mrtvého u stolu. Pak seberte jeho ostatky a zaneste je Yurii, která vás i tak odmění.

6) Jakmile se dostanete do Church of Yorshka, tak kompletně vyzpovídejte Anri a nalevo od vchodu si povšimněte soch. V žádném případě zde nepoužívejte zbraně, protože jedna socha je maskovaný zabiják a jeho zabitím byste přerušili tento quest.

7) Po zabití Pontiffa Sulyvahna se vraťte za Yuriou, promluvte si s ní a dozvíte se o tajemném rituálu, který se odehraje v Temple of Darkmoon. Vraťte se k bonfiru Pontiff Sulyvahn, pokračujte po střechách se stříbrnými rytíři dál a nakonec vstoupíte do budovy, která funguje jako spojovací element s otočným schodištěm do Anor Londo. Jakmile do této budovy vstoupíte, tak seběhněte po schodech dolů, napravo bouchněte do iluzorní zdi a za ní si promluvte s poutníkem, od kterého dostanete artefakt Sword of Avowal. S ním se vydejte dál do hrobky a měli byste zde mít připravenou Anri, kterou zabijte pomocí získaného meče. Ihned po splnění tohoto úkolu byste měli mít u sebe 8 Dark Sigil.

8) Vraťte se do Firelink Shrine, promluvte si s Yuriou a ta vám pogratuluje k úspěšnému ceremoniálu. Dále se dozvíte o tom, že byste měli oheň vzít, než abyste ho propojili. Nyní se můžete vrátit k místu, kde jste zabili Anri a na tomto místu najdete meč Anri´s Straight Sword.

9) Pokračujte k finálnímu bossovi s 8 Dark Sigils u sebe, vyvolejte si před soubojem Yuriu na pomoc jako fantoma a společně bosse Lord of Ciders porazte. Za každou cenu udržte Yuriu naživu, po souboji se dotkněte ohně a shlédněte speciální zakončení Usurpation of Fire.

20160617155652

10) Poté ještě nezačínejte novou hru a zůstaňte v té stávající. Vraťte se k místu, kde stála Yuria a pokud jste ji na finální souboj vyvolali a přežila, tak zde najdete její zbraň Darkdrift a Black Set.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..