0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové úkoly – Anri of Astora/Horace the Hushed

Příběhová linie se do určité míry prolíná s hlavní příběhovou linií Yoela a Yurie z Londoru a plně se rozchází až v momentě, kdy se dostanete do lokace Church of Yorshka v Irithyll of the Boreal Valley.

 1. Promluvte si s Anri a Horacem v Halfway Fortress v Road of Sacrifices.
 2. Poté, co zabijete bosse Deacons of the Deep se vraťte do Firelink Shrine a na schodech si promluvte s Anri i Horacem.
 3. V Catacombs of Carthus se dostaňte k dlouhému schodišti vedoucímu dolů, otočte se k němu zády a zamiřte do chodby napravo. Pokračujte až k Anri a ona vám poví, že se s Horacem rozdělili a zeptá se, zda nevíte, kde se nachází.
 4. V Catacombs of Carthus se dostaňte k provazovému mostu, dejte se od něj doprava mezi krápníky a opět narazíte na Anri, s níž si opět promluvte. Podívejte se do propasti pod vámi a můžete si všimnout Horace, který se nachází v propasti pod vámi.
 5. Jakmile přeseknete lana provazového mostu, tak po něm slezte dolů a doběhněte do Smouldering Lake. Zde doběhněte k doutnajícímu jezeru, dejte se okolo skalní stěny doprava a narazíte na tunel, který vás zavede do zmíněné propasti s Horacem. Ten bude již od začátku agresivní a tak ho v souboji jeden na jednoho porazte. Pokud chcete, tak se můžete nyní vrátit za Anri a informovat jí o Horacovi. Horace nicméně musíte zabít, protože pokud to neuděláte a řeknete Anri o Horacovi, tak později najdete u Horace v jeskyni mrtvolu Anri a nebude cesty zpět.
 6. Až se dostanete do Church of Yorshka, tak kompletně vyzpovídejte Anri a získáte od ní prsten Ring of the Evil Eye a také gesto Quite Resolve.
 7. Tento bod je dostupný pouze v případě, že současně plníte příběhovou linku Yoela a Yurie z Londoru. Musíte se rozhodnout, kterým příběhem budete pokračovat. V levé části kostela se nacházejí kamenné sochy, z nichž jedna je maskovaný poutník vyslaný Yurií. Pokud ho zabijete, budete pokračovat v linii Anri, zatímco, když ho necháte žít, tak budete pokračovat dál v linii Yurie z Londoru.
 8. Dostaňte se před kostel, kde se máte utkat s Pontiff Sulyvahnem a pokud jste udělali vše správně, ta můžete vyvolat Anri, která vám pomůže v souboji.
 9. Značka pro vyvolání Anri se objeví před obrovskou vstupní branou do katedrály v Anor Londo. Jakmile ji použijete, tak budete jako fantom vyvoláni do světa Anri a pomůžete jí zabít Aldriche, čímž ukončíte její úkol a putování.
 10. Po dokončení úkolu si promluvte s Ludlethem na jednom z trůnu, který se nachází ve Firelink Shrine. Dostanete od něj zbraň Anri´s Straight Sword, který u něj zanechala Anri jako odměnu za vaši pomoc.
 11. Po získání meče od Ludletha bude následovat jedno ze dvou potenciálních rozuzlení. Pokud jste Anri řekli o tom, co se stalo Horacovi, tak můžete na Anri narazit ve Smouldering Lake. Vydejte se do místa, kde jste se utkali s Horacem a budete muset bojovat i s Anri. V opačném případě, pokud jste Anri o Horacovi neřekli, tak na ni narazíte nedaleko bonfiru Cathedral of the Deep, a stejně jako v prvním případě i nyní bude agresorem a tak ji budete muset porazit.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..