0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové úkoly – Blacksmith André

Kováře Andrého můžete nalézt po celé trvání hry v jeho kovárně ve Firelink Shrine

Narozdíl od mnoha jiných postav André nemá přímo svou příběhovou linku, ale pouze menší sběratelský úkol, ve kterém musíte nalézt určitý typ uhlí a ten mu poté zanést, díky tomu budete moci provádět infuzi zbraní a vsadit tak do zbraně určitý kámen, čímž změníte její vlastnosti, což se hodí například vůči bossům, kteří mají slabost vůči určitému elementu nebo typu útoku.

Druhým úkolem, který je s Andrém spojený je i plně vylepšená Estus láhev pomocí úlomků. Seznam všech dostupných úlomků najdete zde.

1. Farron Coal

Odemknuté infuze: Heavy, Sharp a Poison
Lokace: Road of Sacrifices
Od bonfiru Halfway Fortress pokračujte dál do Road of Sacrifices, držte se cesty a až se dostanete do bažin, tak se dejte doprava a probojujte si cestu podél pravé zdi až k budově. Tou se přes Černého Rytíře probojujte až na samotný konec a u zdi objevíte mrtvolu s tímto uhlím.

2. Sage´s Coal

Odemknuté infuze: Crystal, Blessed a Deep
Lokace: Farron Keep
Hned jak se dostanete do lokace Farron Keep, která se nachází hned za Road of Sacrifices, tak se dejte doleva do bažin a držte se poblíž zdi, dokud nenarazíte na věž, která je chráněná jedním z Darkwraithů. Porazte ho, nebo se mu jen vyhněte a vstupte do věže, kde u mrtvoly najdete další uhlí.

3. Giant´s Coal

Odemknuté infuze: Lightning, Chaos a Simple
Lokace: Anor Londo
Toto uhlí najdete asi nejsnadněji ze všech, protože, se vám nachází přímo v cestě k Aldrichovi. Od bonfiru v Anor Londo vyběhněte nahoru po schodech a zabijte dva Stříbrné Rytíře. Poté se dejte doleva a vstupte do budovy, kde naleznete mrtvolu obra s tímto typem uhlí.

4. Profaned Coal

Odemknuté infuze: Dark, Blood a Hollow
Lokace: Irithyll Dungeon
Protáhněte se okolo obra až do kanalizace, zabijte malé krysy a odbočte do chodby napravo. Ta vás zavede do místnosti s 2 obřími krysami, které rovněž zabijte a vstupte do velké místnosti plné Jailerů. Hned jak do této místnosti vstoupíte, tak utíkejte do cely naproti vám a tam v pravé části najdete poslední uhlí pro Andrého.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..