0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové úkoly – Cornyx of the Great Swamp

Cornyx of the Great Swamp ve Firelink Shrine

Cornyx je dalším členem vaší skupiny pomocníků ve Firelink Shrine, ale teprvé poté, co se vám ho podaří zachránit v lokaci Undead Settlement. Ovládá umění pyromancie a bude vaším hlavním učitelem v této kategorii kouzel. Nicméně vás nedokáže naučit všechny kouzla pyromancie a tak budete muset zachránit i čarodějnici Karlu, ale o tom až v jiném článku.

Příběhová linka

  1. Dostaňte se do lokace Undead Settlement, probojujte se domem ven k hořícímu stromu a zamiřte doprava na most. Přes něj přeběhněte do domu naproti a pokračujte jím až na další most.
  2. Až budete na konci mostu, tak se podívejte z jeho pravého okraje dolů a  měli byste vidět útes, na který můžete seskočit a pokračovat k bonfiru Cliff Underside, který aktivujte.
  3. Druhým východem opusťte místnost, dejte se doleva a dostanete se na střechu domu, který je kamennou lávkou spojený s tím naproti. Utíkejte tedy tam a okolo domu se dostaňte aže ke kleci, v níž je Cornyx uvězněný.
  4. Promluvte si s ním, přijměte jeho služby a Cornyx se přemístí do Firelink Shrine, aby vás učil ohnivou magii (pyromancii).

Pyromancie

Kouzlo Duše Požadavky
Fireball 1 000
Fire Surge 1 000
Great Combustion 3 000
Flash Sweat 1 500
Fire Orb 3 000 Great Swamp Pyromancy Tome
Bursting Fireball 5 000 Great Swamp Pyromancy Tome
Poison Mist 2 000 Great Swamp Pyromancy Tome
Profuse Sweat 2 000 Great Swamp Pyromancy Tome
Acid Surge 6 000 Carthus Pyromancy Tome
Carthus  Beacon 8 000 Carthus Pyromancy Tome
Carthus Flame Arc 10 000 Carthus Pyromancy Tome
Great Chaos Fire Orb 10 000 Izalith Pyromancy Tome
Chaos Storm 12 000 Izalith Pyromancy Tome

Svazky pyromancie

V této kategorii najdete svazky dostupné pouze pro Cornyxe, takže pokud hledáte svazky s pyromancií pro čarodějnice, tak navštivte článek k NPC postavě Karla.

Great Swamp Pyromancy Tome

Lokace: Road of Sacrifices
Od bonfiru Farron Keep se otočte, vylezte nahoru po žebříku a vyjděte ven před budovu, kde jste bojovali s 2 válečníky. Dejte se doleva, držte se podél levé zdi a uvidíte obrovského kraba. Zabijte ho a utíkejte k velkému stromu, kde najdete pod vodou mrtvolu, která má svazek u sebe.

Carthus Pyromancy Tome

Lokace: Catacombs of Carthus
Od bonfiru Abyss Watchers se vydejte do katakomb a doběhněte k prvnímu mostu, který vyčistěte od nepřátel. Poté se zastavte v jeho středu a podívejte doleva, abyste uviděli níže položenou plošinu, na kterou seskočte. Pak vstupte do chodby a přímo před vámi najdete nástěnný hrob s mrtvolou a svazkem pyromancie. Pak pokračujte na konec chodby a zasáhněte iluzorní zeď, která následně zmizí

Izalith Pyromancy Tome

Lokace: Smouldering Lake
Od bonfiru Old King´s Antechamber se dejte doleva a probojujte se do místnosti před vámi, kde je hned několik nepřátel. Pak jen prohledejte mrtvolu a seberte svazek.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..