0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové úkoly – Siegward of Catarina

1) Se Siegwardem se poprvé setkáte v lokaci Undead Settlement, kde si s ním promluvte u výtahu ve věži. Po vyčerpání všech možností rozhovoru sešlápněte výtahové tlačítko a než se rozjede výtah dolů, tak seskočte. Shora přijede druhá výtahová plošina, na kterou si stoupněte, a výtah vás vyveze nahoru. Jakmile tam dojedete, tak znovu sešlápněte výtah a po cestě dolů seskočte v mezipatře na plošinu. Venku se znovu setkáte se Siegwardem, takže si s ním promluvte a společně zabijte Fire Demona, který se prochází na nádvoří před vámi. Potom si se Siegwardem promluvte a postupně byste měli získat nápoj Siegbrau a gesta Toast a Sleep.
20160719083745

20160719091646

2) V Cathedral of the Deep porazte bosse Deacons of the Deep, pak opusťte místnost a jakmile budete stát čelem k hale uvnitř katedrály, kde byli obři, tak jděte doprava a dojděte k výtahu. Tím vyjeďte nahoru, otevřete dvojité dveře a dostanete se před katedrálu. Nyní se vraťte k poslednímu bonfiru, abyste znovu načetli svět, vraťte se k otevřeným dveřím a díky této akci se zde objevil Siegward of Catarina, resp. Unbreakable Patches, který mu ukradl jeho brnění. Promluvte si s ním, vydejte se přes platformu na druhou stranu a dotyčný vás spustí dolů do části haly a zjistíte, že to nebyl Siegward. Nyní se musíte přes horní část katedrály dostat až k místnosti Rosarie, vůdkyně covenantu Rosaria´s Fingers, a tam si s Patchesem znovu promluvte. Kupte od něj celý Catarina set, vraťte se do kaple Cleansing Chapel a když vyjdete ven hlavními dveřmi, tak napravo uvidíte studnu. Utíkejte k ní, promluvte si s uvězněným Siegwardem a hoďte mu dolů jeho brnění.

Pozn: Pokud hrajete NG+ a máte brnění u sebe, tak mu ho můžete hodit rovnou, aniž byste se střetli s Unbreakable Patchesem.

20160719190719

20160719192511

3) V Irithyll of the Boreal Valley se přes jezero a kanalizace dostaňte do kuchyně a zde si promluvte se Siegwardem sedícím u krbu. Pokud to zde uděláte a nejprve se vydáte zabít dalšího bosse Pontiff Sulyvahna, tak Siegward zachrání jinou NPC postavu Greirat of the Undead Settlement. Tento krok je důležitý udělat předtím, než se vydáte do Irithyll Dungeonu, protože jinak by Siegward Greirata nezachránil. Na druhou stranu tento bod nemá přímý vliv na Siegwardův quest a můžete ho přeskočit, pokud vás nezajímá, co se stane s Greiratem.

4) V Irithyll Dungeonu se dostaňte do části s obrem, z ní pokračujte do kanalizační stoky s krysami a než odbočíte ze stoky pryč, tak doběhněte na její konec a v bedně napravo seberte Old Cell Key.

20160720020735

20160720020806

5) Od Profaned Capital bonfiru slezte po žebříku dolů, dírou ve zdi vyskočte ven a nalevo přeběhněte přes dřevěný můstek do malého labyrintu. Tím projděte až na konec, případně dírou seskočte do zamořené vody a doběhněte k budově. Na její pravé stěně je žebřík, po kterém vylezte nahoru, oběhněte na opačnou stranu střechy a vyjděte po první části schodiště. Napravo na střeše porazte Logana, od kterého získáte jeho svitek pro Orbecka a podívejte se okolo sebe. Na protější zdi se nachází okno, do kterého můžete ze střechy skočit a dostat se tak až k Siegwardově cele, kterou odemknete klíčem Old Cell Key. Za odměnu dostanete Titanite Slab a v rohu místnosti můžete najít i prsten Covetous Gold Serpent Ring.

20160720022013

20160720022418

6) Pokračujte dál do Profaned Capital a zamiřte vzhůru za bossem Yhorm the Giant. Ihned po vstupu se spustí animace a na pomoc vám přispěchá Siegward, s jehož pomocí Yhorma zabijte. Pokud by se tak nestalo a animace se nespustila, pak jste museli nějakou část úkolu vynechat jako například zabití ohnivého démona v bodu 1. Po souboji si se Siegfriedem promluvte, znovu načtěte oblast a na místě po něm zůstane další meč Storm Ruler, Catarina Set, Zweihander a také štít Pierce Shield.

20160720022955

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..