0

Dark Souls 3: Prsteny – Covetous Silver Serpent Ring

Covetous Silver Serpent Ring
Covetous Silver Serpent Ring
Váha 1.2
Účinek prstenu
Základní verze: Zvýší počet získaných duší z nepřátel o 10%.
+1 verze: Zvýší počet získaných duší z nepřátel o 20%.
+2 verze: Zvýší počet získaných duší z nepřátel o 30%.
Zisk
Základní verze: Ve Firelinks Shrine si kupte za 20 000 duší Tower Key, vyběhněte do levé horní části svatyně, odemkněte dveře do věže a vyběhněte po schodech nahoru. Jakmile se dostanete na most, tak v se podívejte nalevo a seskočte na střechu, kde má hnízdo vrána Pickle-Pee. Kolem něj utíkejte k okraji střechy, seskočte o úroveň níž a vstupte do horní části svatyně, kde najdete nosníky. Po nich zamiřte rovně, na opačné straně zasáhněte iluzorní zeď a jděte dál. Pak už jen seskočte dolů a otevřete truhlu napravo.
+1 verze: V Irithyll Dungeonu se dostaňte do části s hromadou Jailerů, dejte se doleva a vyběhněte na čerstvý vzduch. Pokračujte dál k výtahu, vyjeďte s ním nahoru a utíkejte si otevřít dveře, čímž si aktivujete zkratku. Krom toho najdete u zmíněných dveří i mrtvolu s tímto prstenem, pokud tedy hrajete hru ve verzi New Game + nebo vyšší.
+2 verze: Během New Game ++ se dostaňte do části s Fire Demonem v Undead Settlement, pokračujte do domu a zabijte dvojici Evangelistů. Až to uděláte, tak vyběhněte ven, seskočte na dřevěnou střechu a prohledejte mrtvolu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..