0

Dark Souls 3: Úlomky Estus Shards

Estus Shards jsou úlomky Estus lahví, které slouží k obnově vašeho zdraví nebo FP bodů (v případě Ashen Estus Flask). Na začátku začínáte se 3 lahvičkami Estus Flask/Ashen Estus Flask a za každý úlomek, který vám zpracuje kovář se vám zvýší počet o 1 a to až do maximálního počtu 15 lahví.

1. High Wall of Lothric

Od bonfiru Tower on the Wall seběhněte po schodech dolů, vstupte do věže a seskočte o patro níže. Vyběhněte ven na střechu, kde se jeden z modlících se Hollowingů promění v monstrum Puss of Man a po žebříku vzadu slezte dolů. Hned jak to uděláte, tak vstupte do budovy za vámi, probojujte se jí skrz až do větší místnosti plné monster a poté, co je zabijete, tak seberte úlomek umístěný na kovadlině.

2. Undead Settlement

Od stejnojmenného bonfiru zamiřte po cestě do domu před vámi, po schodišti nalevo seběhněte o podlaží níž a  pokračujte na balkón. Před vámi uvidíte hořící strom a okolo něj plno nepřátel. Nejprve je všechny pobijte a u stromu pak seberte úlomek.

3. Firelink Shrine

Nejprve musíte našetřit 20 000 duší a za ně od Shrine Handmain ve Firelink Shrine koupit Tower Key. S ním se vydejte k hlavnímu vchodu do svatyně, vyběhněte nahoru po schodech nalevo a po pravé straně vyběhněte ven z budovy. Dostanete se k věži, kterou odemkněte právě získaným klíčem a po  točitém schodišti vyběhněte nahoru na most. Zhruba v polovině seskočte na střechu po vaší levici, utíkejte k okraji střechy a seskočte na níž položenou střechu. Zde objevíte okno, které vás zavede přímo pod střechu svatyně, kde na jednom z pilířů objevíte mrtvolu i s úlomkem.

4. Road of Sacrifices

U bonfiru Crucifixion Woods se otočte o 180° přímo k budově, zprava ji oběhněte a pod mostem zamiřte do otevřené oblasti se dvěma u ohně, z nichž jedno na vás určitě zaútočí. Od ohně se otočte doleva a vzadu u skály objevíte mrtvolu, která v rukou třímá další úlomek Estusu.

5. Farron Keep

Od stejnojmenného bonfiru vyběhněte do bažiny před vámi a podívejte se trochu nalevo. Před vámi uvidíte rozbořený most a přímo pod obloukem můžete vidět v dálce mrtvolu, která má u sebe další Estus Shard.

6. Cathedral of the Deep

Z kaple (Cleansing Chapel bonfire) vyběhněte ven a napravo uvidíte obelisk, u kterého se modlí několik prokletých. Zabijte je a seberte úlomek Estusu.

7. Smouldering Lake

Od bonfiru Old King´s Antechamber zamiřte ke schodišti před vámi a než sejdete dolů tak utíkejte k rohu napravo, kde udeřte do zdi a zjistíte, že se jednalo o iluzi, která rázem zmizí. Chodbou se vydejte rovně, odbočte doleva a vyhněte se slizu, který visí ze stropu. Poté už jen doběhněte na konec a od mrtvoly si přivlastněte Estus Shard.

8. Irithyll Dungeon

Od jediného bonfiru v Irithyll Dungeonu proběhněte první částí vězení a až se dostanete ven na čerstvý vzduch, tak narazíte na tři nepřátele. Ty zabijete a vstupte do další části dungeonu, kde napravo objevíte truhlu. Tato truhla ovšem není truhlou, ale monstrum zvané Mimic, takže místo otevření na ni zaútočte a monstrum zabijte. Poté automaticky získáte další úlomek.

9. Anor Londo

Od začátku lokace vyběhněte nahoru po schodech vedoucí ke katedrále a dejte se doleva. Po vstupu do budovy se vydejte kolem těla mrtvého obra nahoru po schodech a dostanete se do interiéru budovy. Tam Se probojujte po schodech až do přízemí a dejte se doprava kolem zdi. Jakmile se dostanete za roh, tak objevíte truhlu a v ní úlomek.

10. Consumed King´s Garden

U bonfiru Dancer of the Boreal Valley vylezte nahoru po žebříku a dejte se po schodech doleva. Doběhněte k rytíři katedrály, zabijte ho a vstupte do výtahu, kde sešlápněte tlakový spínač a výtah pojede dolů. V ten moment se dívejte směrem dopředu a jakmile to bude možné, tak seskočte z výtahu na plošinu před vámi. Hned poté jděte doprava a po schodech napravo seběhněte k mrtvole, která u sebe třímá úlomek Estusu.

11. Lothric Castle – Grand Archives

Projděte celou lokací Grand Archives a dostaňte se k obrovskému schodišti vedoucímu k finálním střetu s princi Lorianem a Lothricem. Hned jak opustíte budovu, tak místo po schodech před vámi zamiřte doleva a po menším schodišti vyběhněte nahoru na střechu. Pokračujte dál až na obrovskou kopuli a dejte se doprava. Doběhněte na terasu a seberte poslední úlomek Estusu, který se nachází u mrtvoly opřené o zeď.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..