0

Dark Souls 3: Undead Bone Shards

Undead Bone Shards jsou druhé typy úlomků, které rovněž slouží ke zlepšení Estus lahviček, tentokrát však upravuje množství HP, které vám jedna lahvička doplní. Ve hře se nachází celkem 10 těchto úlomků a poté, co kterýkoliv získáte, tak se vraťte do Firelink Shrine a u hlavního bonfiru je spalte pomocí volby Burn Undead Bone Shards.

Lokace úlomků

1. Undead Settlement

Od bonfiru Dilapitaded Bridge se vydejte po cestě dál, zabijete monstrum s pilou a kotlíkem a pokračujte na hřbitov s bílou břízou před vámi. Dejte si pozor na obří oštěpy, které zde hází obr z nedaleké věže ve snaze břízu ochránit a přeskočte na trosky velkou plošinu napravo od břízy. Vzadu objevíte mrtvolu a u ní první úlomek Undead Bone Shard.

2. Cathedral of the Deep

Od bonfiru Cleansing Chapel zamiřte okolo obelisku velkým hřbitovem a přes most se dostaňte až na malý hřbitov s bílou břízou po vaší pravici. Zde můžete nalézt hrob, který visí přes útes a na němž je mrtvola i s úlomkem.

3. Farron Keep

Od bonfiru Keep Ruins seběhněte po cestě dolů ke vstupu do další části a po vaší pravici uvidíte v bažině menší věž. Uvnitř se nachází velké množství bažinných slimáků, které zabijte a od mrtvoly ve středu seberte úlomek.

4. Catacombs of Carthus

Dostaňte se až k velkému schodišti vedoucímu dolů a jakmile na něj vstoupíte, objeví se obrovská koule z kostí. Uhněte jí z cesty a zamiřte až dolů, kde vstupte do malé chodby. Hned u vstupu se po vaší pravici nachází kostlivec s kloboukem, kterého zabijte a jakmile příště dorazí koule do tunelu, tak narazí do mříže a rozbije se, přičemž po sobě zanechá úlomek kosti nemrtvého.

5. Smouldering Lake

Krátce po vstupu k doutnajícímu jezeru zamiřte do levé části a před vámi se objeví obrovský červ. Jelikož po vás bude střílet obrovská balista, tak máte dvě možnosti. Buď projdete celou lokací, balistu deaktivujete a poté se utkáte s červem, nebo využijete balistu proti červovi, což je sice dost riskantní taktika, ale Estusy by to neměl být problém. Po porážce červa získáte automaticky další úlomek ke spálení u bonfiru ve Firelink Shrine.

6. Smouldering Lake

Od bonfiru Old King´s Antechamber zamiřte po schodech do níže položené místnosti a pokračujte dál až dorazíte do větší podlouhlé místnosti, ve které se nachází dva pyromanceři, kteří tvoří ohnivé koule, které po vás budou střílet. Oba je zabijte a pokračujte až na konec místnosti, kde po levé straně objevíte mrtvolu i s úlomkem.

7. Irithyll of the Boreal Valley

Od bonfiru Church of Yorshka se vydejte kupředu na malý hřbitov, kde se nacházejí neviditelní nepřátelé, které můžete poznat podle svítících očí. Dejte se tedy doprava, doběhněte k pomníku u zdi kostela a přímo za pomníkem najdete mrtvolu, která u sebe má úlomek.

8. Profaned Capital

Až poběžíte z Irithyll Dungeonu do Profaned Capital, tak přeběhněte přes dlouhý kamenný most, na kterém vás napadne gargoyla. Na konci vstupte do budovy, seskočte dolů do přízemí a po dalším žebříku vylezte nahoru k bonfiru. Hned poté, co ho aktivujete, tak prohledejte mrtvolu vedle něj a seberte úlomek.

9. Lothric Castle

Od bonfiru Dragon Barracks zamiřte po schodech nahoru na most, kde před vámi uvidíte na budově dva draky (na fotce jsou už bohužel zabití). Zastavte se na konci mostu, podívejte se z jeho pravého okraje dolů a seskočte dolů na římsu. Poté už se jen otočte a pod mostem najdete mrtvolu, která u sebe má úlomek.

10. Grand Archives

Probojujte se první částí archívů až na střechu, postupně pobijte několik gargoyl a dostanete se k místu, kde můžete seskočit na níže položenou střechu, kde se nachází rozbité barevné okno. To vás zavede o patro výš v místě, kde jste naposledy opustili budovu archívů. Uvnitř najdete dřevěné křeslo s mrtvolou, která má u sebe úplně poslední úlomek.

Přehled obnovení HP

V následující tabulce najdete přehled HP, které se vám obnoví v závislosti na úrovni vaší Estus láhve. V dalším sloupci pak najdete i množství obnoveného HP, pokud nosíte Estus Ring, který tuto schopnost ještě dále zlepšuje.

Bonfire Lv Estus Lv Obnova HP Obnova HP s Estus Ring
1 0 250 300
2 +1 335 402
3 +2 410 492
4 +3 470 564
5 +4 515 618
6 +5 535 642
7 +6 550 660
8 +7 565 678
9 +8 580 696
10 +9 590 708
11 +10 600 720

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..