2

Dino Crisis 2: Kompletní průvodce

Jednotlivé části tohoto průvodce ke hře Dino Crisis 2 najdete níže. Postupně se objeví návod, který je rozdělen na 3 části, odemknutelné bonusy ve hře, rozbor zbraní, vybavení a lékárniček a v neposlední řadě také na lokaci všech Dino Files ve hře.

 1. Návod
 2. Bonusy: Dino Colosseum a EPS Platinum Card
 3. Zbraně
 4. Vybavení a lékárničky
 5. Dino Files

xDante1986

2 Comments

 1. Tak jsem se po nějakých 17 letech vrátil k obdivované hře Dino crisis 2 a opět děkuji za perfektní a srozumitelný návod, který mi nejednou moc pomohl a zbytečně jsem se tímto nezasekával. Oproti prvnímu dílu(jenž byl důvodem, že jsem tehdy už nevyzkoušel tuto super dvojku) je toto pokračování více akční, ale přece jen jsou tam momenty, které by mě zdržovaly (např. karta ve vodopádu 🙂 )
  Hru jsem si i přes staré pixely velice užil a bavilo mě moc hrát za Reginu, která z mého pohledu měla perfektní zbraně, ale asi jsem si stejně nejvíce užíval plamenomet a někdy mi bylo těch zvířátek až líto 🙂 Děj dobře zpracovaný a výborný hudební doprovod také!
  Je to super záležitost, divím se, že nevznikly podobné hry později, toto téma musí bavit hodně lidí. Nelituji tohoto comebacku do vod starších her z ps1 éry, neboť tuto hru nyní řadím do své hitparády. Třeba někdy vyzkouším i jedničku, ale teď už si strašně moc brousím zoubky na Alana Wake. Děkuji!
  Jako vždy srozumitelné a bez zbytečných spoilerů jako na youtube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..