0

Dino Crisis 2: Návod – Část 1

Dylan: Cesta do vojenského zařízení

Po zhlédnutí úvodní FMV sekvence projděte brankou za vámi, jděte kousek dopředu a spustí se krátká scénka, ve které vás napadne trojice Velociraptorů. Zbavte se jich, doběhněte k žebříku a vylezte po něm nahoru. Dejte se cestou nalevo, na konci slezte po žebříku dolů a jedinou cestou doběhněte do oblasti s vodní věží (Water Tower). Prozkoumejte EPS počítač na stěně, nakupte si potřebné vybavení a náboje a modrými dveřmi na konci pokračujte do další části. Na rozcestí se vydejte vpravo, projděte brankou a doběhněte do Military Facility.

002 006

Jakmile skončí scénka s T-Rexem, tak vylezte po žebříku za vámi, přeběhněte doprava a seskočte dolů. Po dalším žebříku přímo naproti vylezte nahoru, na konci seskočte na zem a jděte kousek dopředu. Spustí se další sekvence, ve které se automaticky dostanete do budovy. Projděte dveřmi v rohu místnosti, utíkejte po chodbě a vstupte do prvních dveří, na které narazíte. Z lůžka si vezměte Key Plate, vraťte se zpět do části, kde na vás zaútočil T-Rex a vstupte do dveří posledních neprozkoumaných dveří. Do schránky s červeným světlem vložte Key Plate a seberte Research Facility Keycard.

008 009

Regina: Záchrana Dylana

Utíkejte k dvojitým vratům naproti vám, bouchněte do elektrického zámku Stungunem a projděte do další části. Pokračujte dál až doběhnete k rozcestí. Povšimněte si modrých dveří, ale pokračujte levou cestou. V následující oblasti se zbavte Allosaura a projděte dvojitými dveřmi na konci. Po žebříku vylezte nahoru, na druhé straně ochozu seskočte dolů a vstupte do místnosti po pravé straně (Control Shack). Kupte si plamenomet, opusťte místnost a shlédněte sekvenci. Po jejím skončení znovu opusťte místnost, vraťte se zpět k modrým dveřím na rozcestí a projděte jimi do oblasti zamořené toxickým plynem.

010 012

Pročistěte si plamenometem dvě oblasti od kytek a vstupte do Water Tower. Odsud pokračujte v Dylanových šlépějích a dostaňte se do místnosti, kde je uvězněn. Ze země si vezměte Key Plate, vyjděte ven a zamiřte do dveří po vaší pravici. Z recepce přejděte do chodby, utíkejte ke dveřím na konci a pomocí Stungunu je otevřete. Uvnitř vložte do přístroje na konci Key Plate, vezměte si místo něj modrý a vraťte se k Dylanovi. Nakonec už jen vložte do panelu nový klíč a osvoboďte ho.

014 018

Dylan: Návštěva výzkumného zařízení

Po animaci opusťte kabinu lodi, doběhněte k žebříku a vylezte po něm na pevninu. Utíkejte dopředu, zabijte Allosaura a malou brankou projděte dál. Zbavte se dalšího Allosaur, utíkejte k malému vodopádu a několikrát ho prozkoumejte. Do vody spadne list, který sledujte a prozkoumejte díru v níž zmizí (získáte 3rd Energy Facility Keycard). Potom vylezte nahoru po žebříku vedle vodopádu a brankou pokračujte do další části. Doběhněte k vodní věži, dveřmi poblíž EPS počítače zamiřte do oblasti, která byla dříve zamořená jedovatým plynem a pokračujte až do Research Facility/Back (oblast, kde Regina zajala mladou dívku). Najděte dveře pokryté liánou, pomocí Dylanovy mačety je odstraňte a vstupte dovnitř, kde se po pár krocích odehraje krátká scénka. Zničte hrozbu v podobě Oviraptorů a dveře na konci haly odemkněte pomocí Research Facility Keycard. Jakmile projdete dveřmi, dejte se doprava a použijte kartu na další čtečku.

024 027

Compy vám ukradne kartu a vaším úkolem bude chytit ho. Pomocí mačety osekejte liánu na dveřích, vstupte do Research Lounge a obhlídněte si místnost. Najdete celkem tři ventilační šachty a několik klecí. Klec s zeleným světlem otevřete, pak zavřete dvě větrací šachty (jedna je poblíž klece a druhá u dveří porostlých liánou) a vyjděte ven z místnosti. Nažeňte Compyho do větračky, vstupte do Research Lounge a rychle za ním zavřete i poslední větrací šachtu. Nyní už vám jen zbývá nahnat ho do klece, sebrat kartu a s její pomocí odemknout dříve prozkoumané dveře. V zadní části místnosti s nádržemi seberte Starter battery a vraťte se zpět na loď. Tam shlédněte scénku, aktivujte palubní počítač a jako cíl vaší cesty si zvolte 3rd Energy Facility. Pak vyběhněte ven a bude vás čekat první minihra. Po likvidaci všech dinosaurů se dostanete k vašemu cíli a hra vás přenese do kůže Reginy.

028 030

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..