0

Dino Crisis 2: Návod – Část 2

Regina: Třetí energetické zařízení

Kupte si těžký kulomet, opusťte loď a vstupte do areálu. Po plošinách doběhněte do oblasti 3rd Energy Facility/Storage Space a odemkněte dveře kartou. Přeběhněte přes loďku, vstupte do dveří na konci plošiny a vyběhněte po schodech nahoru. Dveřmi u EPS počítače vyběhněte na ochoz, na konci seberte mrtvole mechanikovu kartu a vraťte se do kontrolní místnosti. Ze stolku seberte klíč, utíkejte na loďku a použijte ho na malý box ve stěně.

002 004

Tím získáte čtyřmístný kód, který se hru od hry mění. V kontrolní místnosti aktivujte výtah pomocí mechanikovi karty, pak zadejte kód z dokumentu a sjeďte výtahem dolů. Seběhněte po schodech dolů, proběhněte chodbou do další místnosti a dejte se doleva. Restartujte přístroj, pomocí Stungunu bouchejte do červeně blikajících panelů a až všechny zmodrají, tak si jděte vyzvednout potápěčskou kombinézu. Nakonec už jen aktivujte obrovský pracovní výtah a sjeďte pod vodu.

008 011

Regina: Pod vodou

Probojujte se do místnosti s EPS, kupte si Aquagrenade (nutnost pro dokončení této části) a dvojitými dveřmi se vydejte dál. Chodbou projděte do velké podvodní haly a všimněte si světélkujícího panelu. Dvojitými dveřmi se vydejte do Cooling Water Circulation Chamber, dojděte k druhým dveřím, ale nevstupujte do nich. Místo toho vyskákejte nahoru po železných bednách napravo, přeskákejte až na ocelový můstek a dejte se doprava. Na konci rozstřelte naprasklý sloup, který drží plošinu a zamiřte do osvětlených dveří. Přehozením páky aktivujte výtah, potom přeskočte potrubí a spusťte se na nižší plošinu, kde najdete zástrčku (Plug).

013 014

S ní se vraťte zpět do místnosti s EPS, vložte ji do kontrolního panelu pod velkým monitorem a aktivujte dveře. Jděte zpět do Cooling Water Circulation Chamber, projděte druhými dveřmi ve spodní části a v EPS si dokupte náboje. Pak vyjeďte výtahem nahoru, projděte chodbou a u těla potápěče seberte City Keycard. Dalším výtahem sjeďte dolů, projděte dveřmi a připravte se na souboj s obřím Plesiosaurem. Po jeho zabití dojděte k místu, odkud můžete vyskákat po vyvýšeninách nahoru, dojděte k výtahu a vyjeďte na povrch. Nakonec už jen seběhněte po schodech dolů a podívejte se na animaci.

015 016d

Dylan: Návštěva Edward City

Na lodi si kupte Chainmine a Antitank Rifle a projděte bránou. Proběhněte kolem modré stěny až dozadu, osekejte liánu a vstupte do oblasti Lakeside. Doběhněte ke vstupu do jeskyně, balvan zničte pomocí Chainmine a po žebříku na konci vylezte nahoru. Narazíte na nový druh dinosaura. Abyste ho zabili, tak nejdříve použijte Chainmine a až bude ležet na zádech, tak ho dodělejte libovolnou zbraní. Probojujte se z jeskyně ven, v EPS systému si kupte raketomet a vylezte po žebříku nahoře, kde bude následovat krátká sekvence. Bude následovat další minihra. Hned na začátku dostanete Signal Bullet, se kterou pokud vystřelíte, tak váš partner na to místo automaticky vystřelí. Jděte s Reginou kupředu, pomocí signální pistole nechte zlikvidovat kontejnery a vylezte po žebříku nahoru.

017 019

Pak doběhněte k dělostřelecké věži, vylezte nahoru a hra se přenese na Dylana. Tímto způsobem se na střídačku probojujte až k poslední věži a vstupte do oblasti Command St./Outer Perimeter. Tady jen projděte otevřenou bránou, připravte se na další minihru, ve které budete muset likvidovat útočící Triceratopsi a nakonec vstupte do města. Na konci ulice vstupte do Robson´s Store, seberte ze země Living Quarters Key a utíkejte zpět. Projděte dveřmi do další části, odemkněte dveře a shlédněte animaci s T-Rexem. V tanku ujíždějte pořád dál, střílejte do T-Rexe a snažte si ho držet od těla. Pokud bude moc dotěrný, tak použijte bombu a dojeďte až na konec trasy, kde najdete plynovou masku.

023 026

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..