0

Dino Crisis 2: Návod – Část 3

Regina: Návrat do džungle

Hned jak budete Reginu ovládat, tak jděte k ovládacímu panelu lodi a odplavte do oblasti Jungle. Utíkejte k Water Tower, odtud pak do oblasti, která byla dříve zamořena plynem z jedovatých rostlin a dojděte k rozcestí. Po žebříku napravo slezte dolů do zamořené oblasti (Regina si bude muset nasadit plynovou masku), proběhněte oblastí a vstupte do budovy.

001 003

Regina: Raketové silo

Utíkejte dál, doběhněte ke schodišti vedoucímu dolů a vstupte do kontrolní místnosti dat. Prozkoumejte jediný funkční počítač (získáte 3rd Energy Disk), opusťte místnost a shlédněte animaci, ve které se poprvé setkáte s obřím Gigantosaurem. Jakmile skončí, tak se objeví časový limit a vy budete muset bojovat s veleještěrem. Spusťte na ochozu zařízení, a střelte do unikajícího plynu. Tím Gigantosaura zraníte a budete moct utíkat na pravý konec ochozu, kde se nachází další zařízení uvolňující plyn.

006 008

Pobíhejte mezi těmito dvěma zařízeními, využijte ho ke zranění monstra a po další animaci se vydejte až na konec ochozu napravo. Aktivujte počítač, pomocí Stungunu bouchejte do blikajících kontrolek a až se rozsvítí modře, tak po zvednutém můstku doběhněte k tělu rakety. Výtahem na konci vyjeďte nahoru, na konci ochozu spusťte tlačítko na kontrolním panelu a pak vypněte na hlavici odpočítávání. Následně sjeďte výtahem dolů a shlédněte FMV sekvenci. Troskami sila se probojujte na volné prostranství, kde vás nejprve čeká animace a pak budete muset ochraňovat Davida před útočícími raptory.

011 012

Dylan: Neznámá část džungle

Ochraňujte dívku, proběhněte s ní dvě oblasti a ona pak uteče. Jděte dopředu a budete zablokováni lasery. Aktivujte tedy všechny čtyři generátory, pak se vraťte k laserům a pomocí panelu nalevo je vypněte. Doběhněte jedinou cestou ke schodišti, sejděte po něm dolů a shlédněte animaci s dívkou. Po jejím skončení sledujte dívku a bude následovat finální souboj. Na jeho rozuzlení máte 5 minut, takže se dejte doleva a přeběhněte přes můstek na druhou stranu. Tam aktivujte nejprve velký kontrolní panel a následně pak malý panel nalevo. Otočte se utíkejte na druhou stranu, přejděte přes další můstek a aktivujte druhý malý panel. Potom se vraťte k největšímu panelu, zmáčkněte tlačítko a po animaci doběhněte do místnosti vedle druhého panelu, kde pro vás celá hra končí.

015 017

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..