0

Dishonored 2: Návod – Mise 1: A Long Day In Dunwall

Dunwallská věž

Po úvodní animaci a náhlém zvratu si vyberte postavu, za kterou se rozhodnete hrát. Na výběr máte protektora jménem Corvo Attano nebo vládkyni Emily Kaldwin. Až získáte kontrolu nad jedním z nich, tak zjistíte, že jste beze zbraně uvězněni v císařské komnatě. Vzadu na stolku spořádejte jídlo, kterým si doplníte zdraví, podívejte se klíčovou dírkou ven z pokoje a otevřete okno za vámi. Vylezte jím ven na římsu, přejděte doprava a vlezte dalším oknem do místnosti plné mrtvých vojáků. Promluvte si se zraněnou Alexi Mayhew, od níž získáte meč, jděte o místnosti napravo od ní a zbavte se strážného. Poté jděte doleva ke schodišti, po němž sejděte o patro níž a ve vedlejším pokoji zlikvidujte dalšího strážce.

Dveřmi na konci chodby vstupte do trůnního sálu, kde vás čeká setkání s Mortimerem Ramseym. Vraťte se do předchozí místnosti, schovejte se dozadu za rostliny a počkejte do jeho příchodu. Následně se mu přikraďte za záda, omračte ho, nebo ho zlikvidujte a tělo oberte o pečetní prsten (Signet Ring). S ním se vraťte k mrtvé Alexi, vzadu odemkněte prstenem Imperial Safe Room a uvnitř sejděte po schodech dolů. Ze stolku před vámi si vezměte elixír i střelnou zbraň (případně Corvovu masku), pak prohledejte kabinet vedle schodiště, a objevíte nějaké náboje. Vstupte do zadní místnosti napravo a z jednoho sejfu si vezměte zlatý ingot, který má cenu 150 mincí. Nakonec projděte dveřmi vedle stolu, ze kterého jste sebrali vaše vybavení a vstupte do ulic Dunwallu.

Ulice Dunwallu

Proběhněte chodbou na konec, vyjděte ven na balkón a nalevo seskočte dolů na větráky. Z nich pokračujte po střechách dolů a dostanete se na pevnou zem, kde vylezte na zábradlí před vámi a uvidíte, jak se pod vámi prochází voják. Vyskočte, ve vzduchu ho tichým útokem zabijte, a jeho tělo schovejte do keře. Poté vyběhněte nahoru po schodech, vylezte na další zábradlí a seskočte na střechu pod vámi. Na ní otevřete poklop a seskočte dovnitř. Vyslechněte si vojáky, kteří hovoří o vašem útěku a jakmile skončí, tak toho nejbližšího zlikvidujte a tělo rychle schovejte. Následně se vydejte po cestě dolů, nebo přeskočte zábradlí a vstupte do domu po vaší levici.

Zde si ze stolku vezměte elixír, v místnosti nalevo zabijte vojáka a nad krbem najdete obraz Lady Boyle. Po jeho sebrání získáte nejen mince, ale také odkryje kombinaci 451. Tu použijte na trezor za vámi a uvnitř najdete krom pistole a nábojů také dva stříbrné pruty. Opusťte budovu, dejte se doleva a dejte si pozor na patrolující vojáky. Přímo naproti vám je vstup do další budovy, kde je jeden strážný a několik pokladů a poté, co vše prohledáte, pokračujte po hlavní cestě dál nahoru do kopce. Před vámi uvidíte vojáka a napravo bude další, který chodí sem a tam. Až se oba rozdělí, tak toho, který se prochází, omračte nebo zabijte, jeho tělo zaneste dozadu do zničené budovy a ze sejfu si vezměte elixír.

Potom budovu opusťte, jděte doprava a sejděte po schodech dolů do podchodu, čímž se vyhnete hlídkujícím vojákům. Projděte na konec, vylezte okolo popelnice nahoru a nalevo uvidíte dalšího strážného. Toho ignorujte a zamiřte do uličky po vaší pravici, kde potkáte několik civilistů, kteří vás nechají bez problémů projít. Doběhněte až k plechovým schodům, vyběhněte po nich nahoru a zadním vstupem zamiřte do kanceláří Ichaboda Boyla. V horním patře zlikvidujte strážného, projděte na druhou stranu a sejděte do přízemí. Zde se nejprve zbavte dalších dvou strážných, ohledejte mrtvé Boylovo tělo a posbírejte veškeré peníze a cennosti, které najdete ve vitrínách, trezorech či pokladnách.

Nyní máte dvě možnosti, buď se vrátit zpět do zadní uličky, nebo vyjít na hlavní cestu a odtud si to zamířit do protější budovy Dunwall Courier nebo doprava do doků. Pokud se zastavíte v Dunwall Courier, tak můžete v horním patře vyslechnout rozhovor mezi vydavatelem a vojákem a jakmile vydavatel odmítne vydat článek o nové císařovně, tak se ho voják rozhodne zabít. V tu chvíli zasáhněte a zabijte vojáka. Pak si jen promluvte s vydavatelem a odemknete tak achievement (trofej) Freedom of Speech. Pak prohledejte celou budovu a hlavním vchodem ji opusťte.

Doky

Dejte se doleva, projděte kolem strážného branou dál a pravděpodobně uvidíte rozhovor mezi starší ženou a strážným. Počkejte, až se žena vrátí do budovy, okraďte strážného a zamiřte za ní. Uvnitř si to kolem baru namiřte k zadním dveřím, seběhněte po schodech dolů a tam narazíte na členy Hatter gangu. Zabijte je, pod schody prozkoumejte starou dílnu a zamiřte okolo budovy do doků. Zde buď zůstaňte na cestě a okolo stráží se dostaňte až na loď nebo seskočte do vody a doplavte k ní. Nakonec si promluvte s Meagan Foster, která spolupracovala s Antonem Sokolovem a dokončete tuto misi.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..