0

Dishonored 2: Návod – Mise 3: The Good Doctor

Příjezd do institutu

Hned od samotného začátku se ocitáte v nepřátelském prostředí institutu, takže si dejte pozor na vojáky. Vyběhněte po levých schodech nahoru, dejte si pozor na hlídkující vojáky a ve chvíli, kdy vás neuvidí stráže ve strážní místnosti, tak vběhněte hlavním vchodem do institutu. Uvnitř si nevšímejte vojáků a jděte doleva do Dining Hall. Ihned po vstupu si dejte pozor na hlídkující vojáky, jděte doprava a vyhněte se centrální části, kde si strážný povídá s elitním členem královské gardy. Kolem záchodů (Restroom) zamiřte chodbou dál a dostanete se do centrální chodby za Wall of Light, kterou můžete deaktivovat, pokud máte zařízení Rewire Tool. Podle vašeho stylu hraní si to rovněž můžete namířit do východního křídla Consultation, kde se nachází i několik krvelačných psů a celé ho prohledat.

Pátrání po doktorce Hypatiové

Vyběhněte po schodech do 4. podlaží, kde hlídají dva vojáci. Zbavte se jich a vstupte do kanceláře doktorky Alexandrie Hypatia.  Na stole vezměte klíč, následně celou kancelář prozkoumejte a přečtěte si všechny spisy, které odkryjí další pozadí vraha Crown Killer a seběhněte zpátky do 2. podlaží, kde si klíčem odemkněte vstup do Disease Treatment. Pokud se chcete vyhnout prozrazení, tak prolezte oknem nalevo do místnosti, odemkněte si dveře do té vedlejší a promluvte si s uvězněným Hamiltonem. Ihned poté, si vezměte z krabice za ním klíč od jeho kanceláře, vraťte se ke schodišti a vyběhněte do 5. podlaží. Těsně před vstupem zlikvidujte lankovou past na schodišti i další nedaleko dveří a odemkněte si kancelář.

Uvnitř posbírejte všechny dostupné předměty, vzadu si přečtěte dokument o tom, co Hamilton viděl a aktivuje se vám další dobrovolný úkol – najít Vasca. Seběhněte zpátky do 3. podlaží, odemkněte si dveře vedoucí do Recuperation Room a připravte si granáty nebo zápalné šípy, které perfektně poslouží ke zničení velkého počtu hnízd létajících monster Bloodfly. Nakonec se probijte do pravého zadního rohu, vstupte do části s omezeným přístupem (Restricted Area) a seběhněte po schodech do laboratoří pod vámi, kde si promluvte s doktorkou Hypatiovou. V zadní části laboratoří si promluvte s Vascem, který leží na lůžku, a dozvíte se krutou pravdu o tom, kde je skutečným vrahem koruny (Crown Killer).

Smrt nebo záchrana

Po zjištění pravdy o tom, že vrahem koruny je doktorka Hypatiová budete mít dvě možnosti, buďto jí zabijete, nebo se jí pokusíte pomoci. Utíkejte tedy zpět k hlavnímu schodišti, seběhněte do druhého podlaží a vstupte do oddělení Disease Treatment nalevo. Zamiřte do kanceláře v zadní části, na trezoru zadejte kód 488 a seberte Addermire Solution. Poté si přečtěte Vascův deník a jděte do vedlejší laboratoře, kde ze stolu seberte základ séra. Nyní na stejném patře zamiřte k vyznačenému tělu, u kterého použijte automaticky injekci a získejte infikovanou krev, s níž se vraťte zpět do laboratoře. Použijte krev i základ séra na kádinku, následně zapalte kahan pod ní a po chvíli vám do nádobky vyteče sérum, které si naberte. Stejnou cestou zamiřte zpět do laboratoře doktorky Hypatiové, přikraďte se k ní zezadu a vpíchněte ji dávku séra (lze ho použít i v boji). Po její proměně do lidské podoby si s ní znovu promluvte a nabídněte jí útočiště.

Útěk

Nyní se vraťte k hlavnímu schodišti, seběhněte po něm do přízemí a vzadu za ním najdete východ. Vyběhněte ven, dejte se doleva a vypořádejte se s dvěma vojáky, nebo se protáhněte okolo nich dál. Postupujte kupředu a dorazíte až k přístavu, kde se nachází strážní věž. Pomocí schopnosti Blink se dostaňte za bránu, odstavte další dva strážné a pomocí nádoby s velrybím olejem zničte strážní věž. Tím umožníte Meagan Foster, aby připlavala blíž k institutu, a společně s ní můžete ukončit tuto misi.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..