0

Dishonored 2: Návod – Mise 5: The Royal Observatory

Další zvláštní návštěva

Po zdánlivém probuzení na Dreadful Wale vyjděte ven a zjistíte, že jste znovu ve Voidu. Utíkejte kupředu a po chvíli se setkáte s Delilah, která vám začne líčit historii a její společnou minulost s mrtvou královnou Jessamine. Postupně tedy pokračujte kupředu, shlédněte 3 scénky s Delilah a nakonec se vraťte do vašeho světa.

Dreadful Wale

Po probuzení ve své kajutě udělejte zápis do deníku a zamiřte za doktorkou Hypatia. Po krátké rozmluvě utíkejte do hlavní kajuty za Meagan a Antonem. Dozvíte se o další vůdčí osobnosti, kterou je Breanna Ashworth, a následně se pak můžete vydat na palubu, kde pomocí skifu odcestujte na pevninu.

Zahrady Cyria

Vyjděte ven z kanalizace, napravo zamiřte nahoru po schodech a zbavte se vojáka, který si prohlíží tabuli. Chodbou nalevo za tabulí se dejte doleva a dostanete se do uličky, kde se naproti vám nacházejí schody a nalevo od nich je Black Market Shop, kde si můžete nakoupit předměty či vylepšit vaši postavu pomocí upgradů. Až budete hotoví, tak se vraťte zpět do chodby, zbavte se trojice Howlerů a pokračujte po schodech nahoru. Napravo vstupte do domu, vyběhněte do druhého podlaží a povšimněte si zamčeného bytu číslo 23. Pokračujte o patro výš, přes byt nalevo vyběhněte ven na balkón a vedle uvidíte hlídkující vojáky. Buďto je zlikvidujte, nebo se kolem nich protáhněte pomocí schopnosti Blink až ke střešnímu oknu a potichu seskočte dolů do bytu Overseera Byrna.

Toho najdete na židli, kde si dopřává spánku a tak ho dle libosti zlikvidujte, nebo jen prohledejte jeho byt a spusťte audio graf na stole, který odkryje pozadí okolo Breanny. Nakonec se vraťte na balkón, po rouře přeběhněte do budovy naproti a utíkejte na druhou stranu k Wall of Light. Pomocí schopnosti Blink se přemístěte na střechu strážní budky, vlezte stropním oknem dovnitř a zbavte se strážného, který má u sebe klíč. S ním můžete otevřít branku za strážní budkou a dostanete se tak do boční uličky.  Vydejte se dál, vyběhněte nahoru po schodech a průchodem před vámi přímo k dalším schodům, které vás zavedou do červené budovy. Uvnitř můžete prozkoumat jednotlivé pokoje, ale vaším hlavním cílem je střecha, kde uvidíte rozhovor mezi elitním vojákem a civilistou.

Až civilista odejde, tak se zbavte vojáka a přeskočte do vedlejší zamořené budovy, kde na vás okamžitě zaútočí infikované mouchy Bloodfly. Zničte je společně se všemi hnízdy a v části vedle vchodu najdete trezor, který odemkněte kódem od obchodníka a seberte veškerý obsah. Pak se otočte, vezměte si i obraz a zamiřte k druhému balkónu v budově, odkud vidíte vstup do královské konzervatoře, která je hlídána nejen velkým množstvím vojáků, ale také strážní věží. Pomocí Blink se přemístěte na vagón s dřevem před vámi, otočte se doprava a zamiřte do budovy na konci ulice vpravo. Vyběhněte po schodech nahoru do patra, pomocí Blinku se dostaňte za dřevěný zátaras a po prohledání bytu utíkejte na balkón, kde vylezte na útes napravo a přeběhněte až k observatoři, kde seskočte na parapet a po něm utíkejte kupředu až k otevřenému oknu, kterým vlezte do budovy.

Královská konzervatoř

Ihned po vstupu se dejte rovně kolem těla na stole a před vámi uslyšíte mluvit dvě čarodějnice. Hned jak projdete průchodem, tak zahněte doleva ke schodišti, vyběhněte nahoru do patra a zničte všechny hnízda, které tu najdete. Poté pokračujte chodbou na druhou stranu budovy, a jakmile najdete dveře po vaší levici, vstupte jimi do velké haly. Utíkejte k zábradlí před vámi a naproti vám uvidíte zvláštní stroj. Na nic nečekejte, otočte se lehce doleva a nahoře uvidíte okno, kam se musíte dostat pomocí schopnosti Blink. Ihned po vstupu jděte do místnosti naproti a ze stolku nalevo seberte speciální čočky (Lens). S nimi prolezte rychle oknem nazpět, přemístěte se ve vhodný okamžik ke stroji, a vložte do něj čočky.

Nakonec jen zatáhněte za páku napravo u stroje a uvidíte, jak se zbavíte Breanny a všechy čarodějky zemřou, což je daleko lepší způsob, než ji přímo zabít. Tímto získáte plnou kontrolu nad konzervatoří a před dalším pokračováním je vhodný čas ji celou prozkoumat. Nakonec se vraťte zpět do kanceláře Breanny, promluvte si s Delilah skrze sochu a napravo ze stolu si vezměte vzkaz společně s klíčem od archivu. Následně vyběhněte do druhého podlaží její kanceláře, vylezte oknem na ochoz a přeběhněte na druhou stranu, kde vlezte do ventilační šachty, která vás dovede k výtahové šachtě. Seskákejte dolů po kovových boxech, zamiřte do archívu, který odemkněte klíčem a aktivujte audio graf. Nakonec archiv opusťte, dejte se doprava a vyběhněte vyznačeným východem ven z budovy. Nyní vám jen zbývá vrátit se zpět za Meagan a ukončit tuto misi.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..