0

Final Fantasy IX: Vedlejší úkoly – Morridova káva

Poté, co se opustíte ledovou jeskyni (Ice Cavern), tak se vydáte do vesnice Dali. Vedle ní se nachází observatoř (Observatory Mountain), kde se v domku nachází milovník kávy, jménem Morrid. Vaším úkolem bude najít 3 druhy vzácné kávy a ty mu donést před koncem 3. CD, za což budete odměněni.

Mocha Coffee: Tato káva se nachází u jižní brány (South Gate), jejíž vstup se nachází nedaleko Chocobo´s Forest.
Kirman Coffee: Najdete ji v Madain Sari v příbytku Eiko.

Burman Coffee: Tuto kávu je poměrně obtížné setkat, protože to je možné pouze v jediný moment ve hře a to během 3. CD, kdy se ve městě Treno odehrává karetní turnaj. V tento moment opusťte město, zamiřte k jižní bráně (South Gate) a jakmile jí projdete, tak pokračujte do vesnice Dali. Vstupte do starostova domu, kde uvidíte jeho spícího syna. Pokud se budete pohybovat příliš rychle, tak ho vzbudíte a budete muset hledání opakovat. Nejprve prozkoumejte stůl (Mayor´s Desk), ve kterém najdete figurku Brahne, poté to ještě dvakrát zopakujte a uvidíte, jak se nad chlapcem objeví Zzzz. V tu chvíli se přemístěte ke sporáku (Stove) a v něm najdete klíč starosty (Mayor´s Key). S klíčem se vydejte do místního mlýna, odemkněte dveře vzadu a dostanete se do výběhu Chocoba. V pravé části otevřete ukrytou truhlu s 30 000 Gily, následně ji znovu prozkoumejte a objevíte kávu Burman Coffee.

Dokončení úkolu: Se všemi kávami se vraťte zpět do Obervatory Mountain vedle Dali a kávu odevzdejte Morridovi. Za odměnu vám pošle model lodi Prima Vista, který se při příští návštěvě Lindblumu objeví v úkrytu skupiny Tantalus. Pokud nezískáte 3. kávu během karetního turnaje v Trenu, nebo odcestujete do Terry, tak bude příliš pozdě a úkol nebudete moci splnit.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..