0

Final Fantasy XV: Vedlejší úkoly – The Rock of Ravatogh

Quest: The Rock of Ravatogh
Doporučený Level: 30
Zadání: Aktivuje se po vstupu do stejnojmenné oblasti, která se nachází v západní části Cleigne. Rozhodně si nezapomeňte aktivovat lov Feathered Giant in the Firesmoke, pokud máte vyšší level a budete chtít zabít ptáka Zuu.
Odměna: 4 000 Exp, 1x Mace of the Fierce

Ihned po vstupu se dostanete do velmi přímočarého, ale poměrně rozlehlého dungeonu. Zamiřte jedinou cestou na jih a na rozcestí se vydejte nejprve západní cestou, pokračujte na další a tam se vydejte východní cestou. Dostanete se ke skále, po které vylezete nahoru a dostanete se do kempu. Odpočiňte si, připravte si nějaké velmi kvalitní jídlo a pravou cestou pokračujte po úzké římse až do hnízda, kde objevíte 3 vejce.

Jakmile se vydáte k velkému kaňonu a pokusíte se seskočit, tak se na scéně objeví obrovský pták, který se jmenuje Zuu. Seskočte do kaňonu, vypořádejte se s ním v náročném souboji a v severovýchodní části kaňonu najdete díru ve skále, kterou se dostanete na skalní cestu, která vás zavede až k hrobce Tomb of the Fierce. Vstupte do ní, vezměte si další zbraň patřící mezi Royal Arms (Mace of the Fierce) a dokončete tak tento úkol a dungeon.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..