0

Hitman: Návod – Bangkok: Club 27

Cíl 1: Jordan Cross
Způsob zabití: Shození přes zábradlí na skleněnou střechu.

Vydejte se k hotelu, vyjděte nahoru po schodech a ihned po vstupu se zastavte na recepci a vyzvedněte si kartu od svého pokoje s číslem 205. Následujte poslíčka, který vás tam odvede a po příchodu použijte telefon nalevo od televize a postěžujte si na minibar. Jakmile se do místnosti dostaví hotelová služba, tak následujte muže do pokoje, tam ho omračte a schovejte tak, aby ho jeho kolegyně nemohla vidět, když budete procházet dveřmi. Následně se vydejte za ní, rovněž ji omračte a obě těla odtáhněte do koupelny, kde se převlékněte do hotelové uniformy. Opusťte pokoj, seběhněte po schodech do prvního patra a dejte se chodbou napravo. Po pár krocích se objeví ikona žárovky, ke které se vydejte a postavte se tak, aby vás pánové neviděli, ale vy jste slyšeli jejich rozmluvu, která vám otevře možnost se vydávat za bubeníka Abela de Silvu. Vraťte se do svého pokoje, vylezte na balkón a připravte si pistoli s tlumičem.

Poté, co se pod vámi objeví de Silva, tak namiřte pistolí do podlahy, vystřelte a tím si zajistíte jeho pozornost. Schovejte se v koupelně a zpoza stěny se dívejte na hlavní dveře, kterými po chvíli přijde de Silva, aby zjistil, co se stalo. Připližte se mu za záda, omračte ho a následně se za něj převlékněte. Poté, co ukryjete tělo v koupelně u omráčené hotelové obsluhy, tak seběhněte po schodech do hlavní haly a namiřte si to k průchodu naproti, u něhož stojí 2 zaměstnanci hotelu. Vyběhněte o dvě patra výše k místu, kde jsou bodyguardi, zamiřte kolem nich nahoru a vyhněte se při tom zornému poli kamery na stěně. Pokračujte za Jordanem Crossem a po krátkém představení vás požádá, abyste zahráli na bubny. Udělejte to a po skvělém výstupu ho následujte na střechu k soukromému rozhovoru. Krátce poté se k vám otočí zády a tak ho strčte dolů přes zábradlí, což se bude jevit jako nehoda a vy se tak v klidu zbavíte prvního cíle.

Splněné výzvy:

How May I Serve you?
Man Machine
Ordering In
Someone Could Hurt Themselves
The Replacement
The Rockstar
You´re So Fly

Cíl 2: Ken Morgan
Způsob zabití: Výbuch tuk tuk vozidla.

Vraťte se do svého pokoje, převlékněte se do hotelové uniformy, kterou jste zanechali u těla Abela de Silvy a vraťte se do přízemí. Jděte do prostoru za barem, vyjděte ven a zamiřte k malému vozidlu před vámi, kterému se říká Tuk Tuk. Vyslechněte muže a dozvíte se, že ho chce prodat Kenu Morganovi, ale nedaří se mu rozběhat motor. Když k vozidlu stojíte čelem, tak po vaší levici se najdete schody vedoucí do sklepa. Jděte tam a v místnosti objevíte místo, kde se nachází hasák.

Pokud u něj bude NPC, které by vás mohlo odhalit, tak odlákejte jeho pozornost mincí a po sebrání hasáku ho schovejte. Vraťte se zpět k vozidlu, stoupněte si za něj a po vytáhnutí hasáku opravte motor, aniž by si vás kdokoliv všimnul. Poté se schovejte do přístřešku za vozidlem tak, aby vás nikdo neviděl a vy měli čistý výhled na sud. Jakmile se objeví Ken Morgan a nasedne do Tuk Tuku, tak dvakrát zasáhněte barel z vaší pistole a tak se zbavíte i druhého cíle. Nyní se můžete vrátit pro své šaty, s nimi opusťte hlavním východem hotel a na konci mola před vámi nasedněte do připraveného člunu.

Splněné výzvy:

All Aboard
Basement Jack
The Lawyer
Tick Took
Tuk-Tuk and Away

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..