0

Hitman: Návod – Colorado: Freedom Fighters

Cíl 1: Sean Rose
Způsob zabití: Výbuch hodinek

Hned na začátku této epizody se vydejte k malému přístřešku napravo před vámi a oknem vlezte dovnitř. Nezapomeňte na to, že zde nemáte co dělat, a tak vás nikdo nesmí vidět. Zůstaňte neustále při zemi, vylezte z přístřešku a dejte se doprava. Využívejte okolí, přebíhejte z úkrytu do úkrytu a dostanete se k velkému kombajnu. Vedle něj je malá stodola, do které vlezte oknem a za balíky slámy přejděte na konec a spusťte se dolů. Až se nikdo nebude dívat, tak venkem přeběhněte doprava a na balíku slámy objevíte rádio. Zapněte ho, schovejte se za balíkovací stroj, a jakmile přijde voják, tak ho omračte. Následně se převlékněte do jeho uniformy a tělo schovejte do stroje. Pokračujte k domku napravo, vlezte do něj oknem a na stole najdete plány hodinek.

Seberte je a aktivujte možnost Doomsday Watch. Hlavními dveřmi vyběhněte ven, napříč nádvořím si to namiřte k vyznačenému domu jižně od vás a u něj si dejte pozor na vojáky, kteří vás v aktuálním převleku nepustí dovnitř. Dejte se okolo plotu doprava a dojděte až k malému přístřešku, u jehož zadní zdi najdete popelnici. Oknem vlezte dovnitř, aktivujte rádio a vylezte oknem zase ven. Až se objeví hlídkující voják, tak vlezte dovnitř, omračte ho a rychle vypněte rádio. Potom se převlékněte se do jeho uniformy, tělo odtáhněte přes okno až k popelnici a ukryjte ho v ní. Následně zamiřte k velkému domu, dejte se doprava a po bednách vylezte do koupelny.

Domem projděte ke schodišti, vyběhněte po něm nahoru, a jakmile odejde hlídkující voják na balkón, tak rychle odemkněte dveře paklíčem a vlezte dovnitř. Dejte se do pokoje nalevo, ze stolku seberte baterku a následně ji vložte do hodinek vedle vás. Poté vstupte do privátní koupelny, odemkněte si dveře ven a zamiřte doleva do místnosti plné počítačů. Jakmile budou hackeři pryč z místnosti, tak si na jednom ze stolů vezměte jejich telefon a stejnou cestou zmizte ven z domu. Schovejte se v přístřešku, kde jste získali poslední oblek a na dálku pošlete Roseovi email. Ten si ho krátce na to přečte a odporoučí na onen svět. Nicméně doporučuji si mobil nechat u sebe a akci dokončit až poté, co zabijete všechny 3 zbylé cíle.

Splněné výzvy:

Assume Position
Doomsday Watch
Factory Recall
Killing Time
Someone Could Hurt Themselves
The Commander

Cíl 2: Ezra Berg
Způsob zabití: Zlomený vaz

Z přístřešku se vydejte okolo domu zpět stejnou cestou a narazíte na domek, jehož dveře můžete odemknout paklíčem. Udělejte to pouze v případě, že je Ezra ve sklepě a ne právě zde. Až bude hlídkující voják uvnitř mluvit s tím venku, tak vstupte dovnitř a za jeho zády v klidu projděte dozadu ke stolu, kde najdete klíč od sklepa. Opusťte domek, jděte doleva k hlavnímu vchodu do domu a hned jak projdete dvojitými prosklenými dveřmi dovnitř, tak udělejte pár kroků kupředu a napravo uvidíte bílé dveře, které odemkněte získaným klíčem. Na schodech použijte instinkt, dostaňte se za záda hlídkujícímu vojákovi a poté, co ho omráčíte, tak odtáhněte jeho tělo do boxu vzadu u dveří. Následně předávkujte vyslýchaného, počkejte na příchod Ezry Berga a jakmile vstoupí do místnosti, tak mu zlomte vaz a tělo schovejte do bedny.

Splněné výzvy:

The Interrogator
Tongue Tied

Cíl 3: Penelope Graves
Způsob zabití: Zlomený vaz

Toto zabití je snadné. Ze sklepa, kde jste zabili Ezru, zamiřte po schodech nahoru a až se nikdo nebude dívat, tak vlezte do bedny u hlavního vchodu. Počkejte, až dorazí Penelope a zastaví se hodiny. V tu chvíli vylezte ven, zlomte ji zezadu vaz a tělo uschovejte do bedny.

Splněné výzvy:

The Analyst

Cíl 4: Maya Parvati
Způsob zabití: Rozdrcení beranidlem

Nyní vyjděte hlavní vchodem z domu, dejte se doleva po verandě, abyste se vyhnuli kameře a použijte instinkt, abyste lokalizovali Mayu na nedalekém cvičišti. V menu v části Opportunities si aktivujte Point Mana a zamiřte do nedaleké budovy, kde se nachází Burgees. Vstupte do budovy, počkejte, až zamíří k bedně s ovocem a vstupte do koupelny, kde pusťte vodu. To ho přiláká a vy ho budete moci omráčit a převléct se do jeho šatů. Pak doporučuji ve vhodnou chvíli odtáhnout jeho tělo dveřmi a schovat ho do skříně, kde ho nikdo nenajde. Nyní zamiřte za Mayou, promluvte si s ní a dle jejího příkazu zamiřte k místu setkání. Posaďte se na židli, vyslechněte plán únosu a pak bude následovat nácvik této akce. Zamiřte k beranidlu, aktivujte ho a jakmile bude následovat přestřelka, tak na beranidlu vypněte bezpečnostní prvky. Poté rychle vezměte do ruky samopal, začněte střílet do vozu a počkejte, až nácvik skončí. Následně Maya přijde k autu a bude hodnotit vaše počínání. V tu chvíli se vydejte doprava ke spouštěcímu tlačítku beranidla, aktivujte ho a zabijte ji.

Splněné výzvy:

Just Pointless
Point Man
Take Point
The Instructor

Úkol: Použijte Seanovu tvář a vstupte do tornádového krytu.

Vraťte se do velitelského centra, v horním patře vstupte do místnosti vedle hackerské místnosti, a jakmile zde nikdo nebude, tak aktivujte 3D tiskárnu. Na chvíli odejděte a pak se vraťte pro tvář Seana Rose. S ní seběhněte dolů do sklepa, kde jste zabili Ezru Berga a použijte tvář na skener u dveří. Nakonec prozkoumejte ceduli i počítač a ukončete misi.

Splněné výzvy:

Face Off
Plot Twist
The Long Way Out

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..