0

Hitman: Návod – Hokkaido: Situs Inversus

Cíl 1: Yuki Yamazaki
Způsob zabití: Shození z balkónu

Zvedněte se z postele, vyjděte na chodbu a dejte se doprava. Na první křižovatce seběhněte po cestě dolů a vyjděte ven z budovy. Vyslechněte dva bodyguardy, kteří mluví o Yuki a její závislosti na cigaretách, aktivujte si tuto příležitost a zamiřte zpět do svého pokoje. Vylezte na balkón, přelezte po něm do sousedního apartmánu, který patří pacientovi Amosu Dexterovi a ze stolku v pokoji seberte cigarety. Následně se schovejte do skříně a počkejte, až se Dexter objeví. Vylezte ven, zezadu ho omračte a převlékněte se do jeho šatů. Tělo schovejte do skříně, jděte k posteli a zmáčkněte pomoc na kapačkách, čímž si přivoláte pomoci. Rychle si lehněte na postel, vyčkejte do příchodu doktora i jeho asistentky a po prvním prohlédnutí asistentku odvolá. Jakmile se k vám otočí zády, tak ho omračte, převlékněte se do jeho šatů a tělo rovněž schovejte do skříně.

Nyní vyběhněte ven na chodbu, dejte se doprava kolem svého pokoje a na rozcestí jděte rovně. Vstupte do prvního pokoje po vaší pravici, který patří Jasonu Portmanovi, jděte na balkón, a když se nebude nikdo dívat, tak přelezte přes zábradlí a ručkujte doprava k apartmánu Yuki. Až se bude bližší bodyguard opírat o zábradlí a ten druhý půjde ke sloupu, tak rychle přelezte přes zábradlí a toho prvního shoďte dolů. V pokleku doběhněte k druhému bodyguardovi, omračte ho a tělo hoďte rovněž dolů přes zábradlí. Potom odkliďte jejich zbraně a jděte do ložnice. Nalevo od postele vyčkejte do příchodu Yuki, která si vezme balíček cigaret a zamíří na balkón. Poté, co e přesune k pravé straně zábradlí a zapálí si, tak ji shoďte dolů, převlékněte se za doktora a vraťte se do vedlejšího apartmánu.

Splněné výzvy:

No Smoking
Smoking Kills
Someone Could Hurt Themselves
Stacking Up
The Watchman

Cíl 2: Erich Soders
Způsob zabití: Zničení náhradního srdce

Opusťte pokoj Jasona Portmana, dejte se doprava a na konci chodby doleva. Vyběhněte nahoru po schodech a chodbou vpravo dojděte k dvojici strážných, která vás prohledá. Následně projděte chodbou na osvětlený můstek, přeběhněte na druhou stranu a vstupte do prvních dveří po vaší pravici. Seběhněte po schodech dolů, vstupte do márnice před vámi a v místnosti nalevo si přečtěte poznámky výzkumného asistenta (Research Assistant´s Notes). Poté opusťte místnost, jděte rovně okolo dvou doktorů a před vámi uvidíte místnost, kde se nachází náhradní srdce pro Soderse.

Jděte do místnosti nalevo, projděte do operačního sálu a vyslechněte dva patology, od kterých se dozvíte další informace. Pokračujte chodbou napravo, sejděte po schodech o patro níž a pokračujte do místnosti, kde najdete dálkové ovládání pro neuro čip. Nyní se vraťte do chodby, z níž se dá vstoupit do místnosti se srdcem a použijte ovládání na doktora. Chvíli poté, co mu zvednete dávku, půjde do místnosti se srdcem a odvolá oba bodyguardy. Využijte tohoto momentu, omračte ho a použijte panel. Až se otevře schránka, tak zničte srdce a zamiřte k lanovce nedaleko vašeho apartmánu, kterou ukončete misi.

Splněné výzvy:

Gliding Away
Mood Alternation
No Evidence
No Heart Feelings
Tell-Tale Heart
The Herald

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..