0

Hitman: Návod – Marrakesh: A Gilded Cage

Cíl 1: Reza Zaydan
Způsob zabití: Skopnutí záchodu na hlavu

Na začátku mise si zvolte paklíč namísto struny a započněte misi. Vyjděte z obchodu ven, dejte se doleva a na prvním rozcestí doprava. Pokračujte rovně na trh, projděte kolem stánku nalevo, ve kterém prodává žena, a dejte se chodbou doleva. Přímo naproti sobě uvidíte schody vedoucí ke škole, kam se prozatím nevydávejte a průchodem napravo zamiřte k místu, kde se prodejce bot dohaduje se dvěma vojáky. Jděte kousek dál, za zády vojáků se dostaňte do obchodu s botami a v zadní části se schovejte napravo od dveří. Vyslechněte si rozhovor další dvojice vojáků, a jakmile se rozdělí, tak omračte toho nalevo a oblékněte si uniformu. Tělo schovejte do bedny, vezměte si ze země kulomet Fusil G1-4 a pokračujte před obchod s botami. Projděte kolem vojáků, dejte se doprava a zamiřte si to po dříve zmíněných schodech ke škole.

Jděte rovně, napravo seběhněte na nádvoří a uvidíte trojici vojáků, kteří dělají kliky a také jejich velitele. Jakmile bude stát zády k vám, tak vstupte do školy napravo od něj, jděte rovně ke zdi a chodbou doprava. Hned za rohem se dejte kolem zdi doleva, běžte rovně a na konci vstupte do místnosti před vámi označené jako Office. Zde narazíte na dvojici vojáků, kteří se nevybíravě baví o generálovi a tak jděte k intercomu za nimi a aktivujte ho. Rychle místnost opusťte, po nedalekém schodišti po vaší pravici vyběhněte nahoru do patra, a vstupte do místnosti přímo nad tou, kde jste aktivovali intercom. Za každou cenu se vyhněte generálovi, schovejte se za kabinkami, a pokud zde ještě není, tak se objeví a bude sledovat oba vojáky. Po jeho odchodu se postavte k záchodu u díry, sledujte dění v místnosti pod vámi a až se generál zastaví, tak na něj skopněte záchod a zlikvidujte tak svůj první cíl.

Splněné výzvy:

Bathroom Break
New Transfer
Someone Could Hurt Themselves
The General

Cíl 2: Claus Hugo Strandberg
Způsob zabití: Nehoda způsobena pádem sochy losa

Nyní se stejnou cestou vydejte nazpět, na nádvoří se vyhněte veliteli a vraťte se pro svůj letní oblek do obchodu s botami. Až ho budete mít na sobě, tak se kolem vojáků před obchodem protáhněte zpět a zamiřte na velký trh. Hned po vstupu si napravo před vámi povšimněte luxusnější části s kavárnou. Kolem ní se dejte uličkou doprava a po pár metrech uvidíte nalevo dveře s emblémem a napravo od nich stůl s lucernou a novinami. Až se nikdo nebude dívat, tak je odemkněte paklíčem a vzadu na stole seberte členskou kartu. S ní místnost opusťte, zamiřte do kavárny a v jejím středu je vstup jen pro členy, který hlídá bodyguard v černém saku. Ukažte mu vaši členskou kartu, zamiřte dál a jděte do místnosti v levé zadní části. Vzadu na stěně vypněte hudební systém, schovejte se do bedny a počkejte, až se objeví kameraman a pokusí se hudbu znovu aktivovat. Rychle vyskočte z bedny, přiduste ho a poté, co se převlečete do jeho šatů, tak schovejte tělo do bedny.

V novém převleku utíkejte nazpět do hlavní části kavárny, která je přístupná všem a pravým východem zamiřte dál. Vydejte se skrz přeplněnou tržnici rovně ke konzulátu, v průchodu se zastavte u členů svého týmu a po krátké rozmluvě je následujte. Až se dostanete na konzulát, tak nechoďte k recepci, ale zastavte se několik metrů před ním a dejte se doprava. Poté, co novinářka z vašeho týmu dokončí rozhovor s recepční, tak ji sledujte kolem pravé zdi dál a vyhněte se kamerám. Až se dostanete ke Clausovi, tak ho nechte společně s moderátorkou usadit a zapněte kameru. Poté jděte do levého předního rohu, schovejte se za zeď a vyčkejte, až nebude mladá žena v dosahu, a nikdo vás tak neuvidí. Pak vytáhněte pistoli s tlumičem, zasáhněte lano, na kterém visí velká socha losa a ta Clause zabije při dopadu. Nakonec jen stejnou cestou opusťte konzulát, zamiřte na trh a u brány ukončete tuto misi.

Splněné výzvy:

A Room With a Moose
Candid Camera
Exit Strategy
I´m a Member
No Evidence
Prime Time
Silent Assassin
The Banker
Uninvited

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..