0

Hitman: Návod – Sapienza: World of Tomorrow

Cíl 1: Francesca De Santis
Způsob zabití: Zlomení vazu v převleku za Roberta Vargase

Pro tuto misi si na začátku vyberte paklíč (Lockpick) namísto struny (Fibre Wire). Zvedněte se z lavičky, zamiřte k červené budově napravo od velké vily a budete svědky toho, jak se dva sourozenci hádají. Vstupte do budovy, vyběhněte do 3. podlaží a paklíčem odemkněte dveře. Ihned po vstupu seberte ze stolu naproti vám přístupovou kartu (Mansion Keycard), v pokoji po vaší pravici najdete na posteli převlek pomocníka v kuchyni a tak budete moci v klidu pokračovat dozadu na balkón. Seskočte na střechu pod vámi, nalevo slezte dolů po okapové rouře a vyběhněte nahoru po schodech. Pomocí přístupové karty odemkněte dveře nalevo, v budově vyběhněte do horního patra a zamiřte do kuchyně. Ve spižírně napravo od rádia seberte plechovku s pastou, která má prošlou dobu expirace, nedaleko ledničky zase jed na krysy a zadními dveřmi pokračujte ven.

Vydejte se rovně, seběhněte po schodech dolů a podél levé zdi utíkejte dozadu až za vilu (držte se pořád u zdi, aby vás nezachytila kamera. Poté jděte dozadu, sejděte dolů k bazénu a na stolku najdete sklenici, kterou doplňte jedem na krysy. Počkejte, až se objeví trenér golfu a milenec Francescy Roberto Vargas, který se napije vody, a krátce poté zmizí na toaletu. Následujte ho, zezadu ho omračte a převlékněte se do jeho šatů. Pak jeho tělo schovejte do skříně a ze země seberte Robertův mobil. Zavolejte Francesce, jděte do pokoje a v rohu si sedněte do křesla v temném koutě. Počkejte, dokud se neobjeví Francesca, následně ji nechte, aby se k vám otočila zády a v tu chvíli ji zezadu zlomte vaz. Poté si vezměte přístupovou kartu do laboratoře (Biolab Keycard), její tělo odtáhněte do koupelny a rovněž ho ukryjte do skříně.

Splněné výzvy:

By Candlelight
Employee of the Day
Getting Access
Love Triangle
Lover Boy
The Scientist

Cíl 2: Silvio Caruso
Způsob zabití: Otrava a následné skopnutí z útesu

Převlékněte se zpět do převleku pomocníka v kuchyni, vylezte ven oknem a namiřte si to do kuchyně přímo naproti vám, kde si promluvte s Marcellem. Dostanete od něj za úkol uvařit pastu, takže na nic nečekejte, vmíchejte do ní tu s prošlou expirační dobou a dobře ji zamíchejte. Pak vyjděte zadními dveřmi ven, zazvoňte na zvon a tím přivoláte Carusa k obědu. Otočte se, po schodišti před vámi seběhněte dolů a kolem zdi dojděte až k bedně, do které se schovejte. Počkejte, než Caruso spořádá oběd a udělá se mu zle. Pak dojde přímo před vás, takže v klidu vylezte z bedny a skopněte ho dolů z útesu.

Splněné výzvy:

Cliff Diving
First Day on the Job
Someone Could Hurt Themselves
The Genius

Cíl 3: Zničit virus

Poté, co jste skopli Silvia z útesu, se otočte doleva a po vaší levici uvidíte dveře, které odemkněte paklíčem. Přikrčte se, vstupte dovnitř a použijte instinkt, abyste se vyhnuli strážným. Jděte doleva, projděte dveřmi a dalšími po vaší levici se dostanete na schodiště. Seběhněte po něm až dolů, přístupovou kartou otevřete vstup do laboratoře a úzkou skalní chodbou se vydejte kupředu. Pak se přikrčte, jděte doprava a použijte svůj instinkt, díky němuž odhalíte osamoceného hlídkujícího vojáka. Jakmile se k vám otočí zády, tak ho omračte, převlékněte se do jeho uniformy a tělo schovejte do nedaleké bedny. Rovněž se zbavte brokovnice, kterou nebudete potřebovat a od bedny s tělem jděte k útesu přímo za vámi. Napravo objevíte bílou trubku, po níž slezte dolů a po schodišti vylezte na střechu malé místnosti.

Zde se nachází jeden vědec, ke kterému se zezadu přikraďte, a když se nikdo nebude dívat, tak ho i omračte. Pak si oblékněte jeho šaty a tělo odtáhněte k nedaleké bedně, do které ho i schovejte. Vraťte se po schodech dolů, vylezte nahoru po bílém potrubí a dejte se doprava. U skalní stěny jděte doprava a dostaňte se až k místu, kde můžete seběhnout na plošinu s ventilátory. Rovnou si to namiřte na druhou stranu, seběhněte po schodech a uvidíte vědkyni, která si povídá s vojákem. Projděte kolem nich, zahněte doleva a protáhněte se kolem dalšího vojáka až k velkému potrubí. Protáhněte se malým vodním příkopem na druhou stranu, jděte podél potrubí doleva a dostanete se až ke vstupu do přívěsu, kde vás nejspíš zachytí kamera. Za pomocí karty otevřete dveře, vstupte dovnitř a oblečte si oblek Hazmat.

Vstupte do tunelu nalevo, projděte jí do laboratoře s virem a hned po vstupu sabotujte počítač po vaší pravici. Jakmile se spustí poplach, tak jděte do opačného rohu, ujměte se robotické ruky a s ní odeberte chemikálie označené červenou samolepkou. Díky nastalému rozruchu pak zamiřte do středu místnosti a na panelu zvyšte teplotu v ochranné atmosféře s virem. Nyní se ujměte jednoho mikroskopu a pracujte u něj, dokud se nepřesvědčíte, že byl virus zničen a ampulka se roztříštila. Poté se vraťte tunelem do předchozí místnosti, převlékněte se zpět do vědeckého převleku a jděte do místnosti před vámi. Tou jen projděte ven, zamiřte k budce přímo naproti vám a vyhněte se nechtěné pozornosti. Zadním vstupem zamiřte dovnitř, zničte pásku s důkazy (pokud vás zachytily kamery) a pak už si to jen namiřte k letadlu, kterým ukončete tuto misi.

Splněné výzvy:

Eliminating the Competition
Hostile Enviroment
No Evidence
Silent Assassin
Silvio´s Way Out
Underground

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..