0

Legacy of Kain Soul Reaver: Návod – Část 10: Zatopené opatství

Od 9. brány se vraťte do předchozí místnosti, projděte dveřmi naproti vám a na konci chodby otevřete zavřenou bránu tím, že střelíte do terče pomocí vašeho projektilu. Následně shlédněte krátkou sekvenci, podívejte se doprava a přeplachtěte na sloup, který trčí ven z vody. Po sloupech přeskákejte až na římsu, z ní pak po dalších sloupech dál a dostanete se k místu, kde na vás z chodby před vámi zaútočí Rahabův upír. Vyhněte se jeho útoku, skočte za ním a rychle ho zlikvidujte. Pak projděte dveřmi nalevo, v koridoru zabijte další Rahabovy upíry a dostanete se do místnosti, v jejímž středu je obrovská osa. Vydejte se chodbou naproti vám, projděte železnými dveřmi a na konci další chodby druhými.

Screenshot 2016-04-11 20-57-16 Screenshot 2016-04-11 21-07-29

Dostanete se do velké části s vodní nádrží a několika sloupy ve středu. Přeskákejte po nich na druhou stranu, zabijte upíra a pokračujte dál až k tunelu, který je zatopený vodou. Skočte do něj a přesunete se do spektrální dimenze. Utíkejte dál a dostanete se do hlavní části zatopeného opatství. Dejte se vpravo a objevíte obrovská vrata, které mají po stranách výstupky. Vyskočte na ten napravo, z něj pak ještě jednou výš a použijte planar portal, který máte přímo pod nohami. Následně vylezte po stěně nahoru, vytáhněte se do výklenku a otočte se. Před sebou uvidíte spoustu trámů, po kterých zamiřte na druhou stranu místnosti a vstupte do chodby nalevo.

Screenshot 2016-04-11 21-14-49 Screenshot 2016-04-11 21-24-08

Probojujte se na její konec, projektilem zničte barevné skleněné okno a připravte se na další sérii skoků, ve které si musíte dát opravdu velký pozor nato, abyste nespadli dolů (v opačném případě vás čeká dlouhá cesta tímto koridorem zpět ke zničené skleněné stěně). Nejlepším způsobem, jak skákat po chrličích je vyskočit na místě, začít plachtit a hned poté zmáčknout šipku kupředu. Raziel tak dopadne přímo na další chrlič. Tímto způsobem pokračujte kupředu a nakonec přeskočte na střechu katedrály. Podívejte se po okolí a uvidíte věž. Přeplachtěte do ní, pomocí □ zatáhněte za řetěz a po schodech zamiřte dolů. Až se dostanete do vody, tak se přesunete do spektrálního světa a můžete pokračovat níž. Následně zamiřte po druhých schodech do katedrály, vyskákejte po sloupech až úplně nahoru a použijte modrý kruh pro přesun do materiálního světa.

Screenshot 2016-04-11 22-08-10 Screenshot 2016-04-11 22-16-52

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..