0

Legacy of Kain Soul Reaver: Návod – Část 14: Jeskyně orákula

Od 11. teleportační brány utíkejte na velké nádvoří před ní a pokračujte doprava. Kaňonem se dostanete až k velkým slunečním hodinám na podlaze. Začněte běhat dokola kolem centrální části a uvidíte, jak se vytvoří modrá čára a pak nastane menší záblesk (schopnost, kterou jste získali od Dumaha). Jakmile tuto schopnost použijete potřetí, tak se otevře velká brána a vy můžete vstoupit do jeskyně orákula. V první jeskyni zabijte upíry, následně projděte železnou brankou a na rozcestí se dejte doprava. V teleportační místnosti aktivujte bránu (12 – Oracle Caves), vraťte se k rozcestí a pokračujte doprava.

Screenshot 2016-04-14 21-58-59 Screenshot 2016-04-14 22-00-48

Ve velké místnosti zabijte upíra Turelim klanu, pak aktivujte spektrální dimenzi a uvidíte, jak se nalevo zvětší díra ve skále. Projděte jí, použijte portál pro návrat do materiálního světa a udělejte výbušný kruh kolem sloupku. Jakmile se vám otevře nová cesta, vydejte se jí dál a ve spektrálním světě se protáhněte branou. Následně použijte portál na zemi, utíkejte do zadní části místnosti a vytáhněte blok, který je schován ve výklenku pod tyrkysovým symbolem Y, čímž zavřete první padací dveře. Blok shoďte do centrální místnosti, odtlačte ho k zavřeným vratům a vraťte se zpět k tyrkysovému Y. Následně vytáhněte blok pod červeným Z (zavřou se vrata hned vedle vás), vsuňte ho tam, kde byl ten první a první vrata se poté zvednou.

Screenshot 2016-04-14 22-04-31 Screenshot 2016-04-14 22-08-09

Následně aktivujte spektrální dimenzi, běžte zpět k mřížím, protáhněte se jimi a utíkejte chodbou okolo k dalším mřížím, kterými opět projděte. Vraťte se do materiálního světa, vstupte do centrální místnosti a vytáhněte kvádr nahoru pomocí L1 + □. Následně vrazte blok do výklenku pod černým Z, přes mříže se vraťte na opačnou stranu této části a tam přesuňte blok do výklenku pod černým O s křížem. Následně se otevřou všechny dveře, včetně těch, v centrální oblasti a tak se jimi vydejte dál. Doběhněte k mřížím, ve spektrálním světě jimi projděte a doběhněte k můstku. Nejprve skočte do malého výklenku napravo, použijte planar portal a poté dál na prodloužený můstek. Vydejte se do místnosti před vámi a tam na vás bude čekat další puzzle.

Screenshot 2016-04-14 22-14-11 Screenshot 2016-04-14 22-39-05

Odtlačte oba kvádry před výklenky, pak přeskočte propast a pomocí projektilů je zasuňte dovnitř. Otevřenou branou pokračujte dál a doběhněte ke zlatému symbolu na podlaze. Nyní musíte oběhnout 4 sloupy a správně je natočit, aby zlaté konce směřovaly k symbolu na zemi. Nyní utíkejte nazpět k místu, kde jste procházeli puklinou ve zdi, znovu jí projděte a vstupte do nově otevřené místnosti nalevo, kde se odehraje krátká scénka. Poté udělejte jedno kolečko kolem kotlíku a výbuch zpřístupní vstup do oblasti Chronoplast.

Screenshot 2016-04-14 23-09-53 Screenshot 2016-04-14 23-20-00

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..