0

Legacy of Kain Soul Reaver: Návod – Část 2: Nekropolis

Přeběhněte přes provazový můstek, shlédněte animaci a přeskočte propast před vámi. V chodbě zlikviduje upíra, na konci proběhněte dveřmi a dostanete se do Razielova panství, kde zabijte další dvojici upírů. Vstupte na nádvoří, kde se odehraje další scénka, vyběhněte po schodech k hořícímu plameni a zabijte další upíry. Dveřmi napravo se vydejte aktivovat další bránu (2 – Razielim City), pak se vraťte zpět a projděte dveřmi nalevo od ohně (když stojíte čelem k ohni). Utíkejte kupředu a na rozcestí si povšimněte schodiště nalevo, které je zatopené vodou. Momentálně pro vás není přístupné a tak pokračujte doprava, probojujte se na nádvoří a po točitém schodišti vyběhněte nahoru. Na stěně přehoďte páku, přeběhněte přes padací most a dostanete se do části, kde působí Melchiahův klan. Po schodech napravo vyběhněte nahoru, shlédněte sekvenci, v níž dvojice Melchiahových upírů zabije bezbranného člověka a poté seskočte dolů.

Screenshot 2016-04-05 21-51-47 Screenshot 2016-04-06 22-29-45

Oba upíry nejprve zabijte, pak projděte ozdobnými vraty napravo, vyskákejte nahoru na hřbitov a tam se zbavte dalšího upíra. Potom zamiřte do chodby napravo, přesuňte blok k levé stěně a vysokým skokem vyskočte nahoru. Jakmile skončí animace, tak se na dešti příliš nezdržujte, protože vám ublíží a po jedné z ramp vedle ohniště vyběhněte nahoru do budovy. Tam zabijte upíry, projděte železnými vrátky nalevo od kuželu světla a po schodech seběhněte dolů do místnosti s teleportační branou, kterou si aktivujte (3 – Necropolis). Druhou chodbou zamiřte ven a dostanete se na velké prostranství. Jděte kousek dopředu a povšimněte si velkých sloupů v zatopené dolině. Po jednotlivých platformách přeskákejte na druhou stranu (pokud spadnete do vody, tak se přemístíte do spektrálního světa a budete se muset vytáhnout zpět nahoru, kde se můžete přemístit zpět do toho materiálního) a projděte ozdobnou brankou.

Screenshot 2016-04-06 23-02-11 Screenshot 2016-04-06 23-03-19

V další místnosti se s ničím nezdržujte, proběhněte kolem upírů a projděte dřevěnými dveřmi. Pak seběhněte po cestě dolů a pokračujte do místnosti, kde vám stojí v cestě mříž. Přepněte se tedy do spektrálního světa (přes menu glyphů), zabijte přízrak, který poletuje kolem, a po vyvýšených plošinách u stěny vyskočte nahoru k modrému světlu, kde se vraťte zpět do materiálního světa. Otočte se, přeplachtěte ke kostce na římse nalevo a odtlačte ji na opačnou stranu. Pak ji vyzvedněte nahoru (zmáčkněte L1 a až si Raziel u kostky dřepne, tak stiskněte □) a zasuňte do příslušného místa ve stěně, čímž zvednete mříže napravo od vás. Skočte tam, jděte ke stěně napravo a vysokým skokem vyskočte na dřevěný trám nahoře. Z něj přeskočte na plošinu u stěny a ta s vámi sjede dolů, zatímco ta na opačné straně zase nahoru. Poté seskočte dolů, utíkejte k zadní stěně a vytáhněte z ní kvádr, který má jinou barvu.

Screenshot 2016-04-06 23-09-43 Screenshot 2016-04-06 23-13-12

Shoďte ho dolů do jámy, dotlačte na opačný konec a pomocí kombinace L1 a □ ho vytáhněte nahoru, kde ho zasuňte do otvoru napravo od mříží. Ty se následně zvednou a vy se můžete vrátit do předchozí místnosti, kde se stejným způsobem dostaňte nahoru, ale nepřepínejte se do materiálního světa. Dostaňte se k dřevěnému trámu, vyskočte na jeho levou stranu a z něj přeskočte na plošinu, která zůstane na místě a nesjede dolů (díky tomu, že jste zůstali ve spektrálním světě). Potom skočte na další trám a z něj k modrému kruhu, který použijte pro přeměnu do materiálního světa. Poté si povšimněte dvou kostek na sobě, odtlačte je k vyvýšené části u brány a shoďte horní kostku dolů. Jedna z nich je přímo natočená, takže ji rovnou vsaďte do připraveného výklenku a tu druhou si následně natočte pomocí L1 a □, čímž můžete kostku libovolně obracet. Až ji vsadíte na správné místo, tak se otevře brána a vy budete moct vyběhnout po rampě nahoru.

Screenshot 2016-04-06 23-24-21 Screenshot 2016-04-06 23-53-21

Rozrazte dvojité dveře, vyběhněte ven a kostku, kterou vidíte před sebou, shoďte dolů. Poté seskočte za ní a zjistíte, že jste na velkém nádvoří, kde jste dříve přeskákali po plošinách ve vodě. Chytněte kvádr, potáhněte ho směrem doprava a narazíte na další. Pomocí L1 a □ je dejte na sebe a oba odtáhněte ještě kousek doprava na bílé místo na podlaze. Vysokým skokem skočte nahoru, poté do chodby a tou proběhněte až na konec k vodní nádrži. Zde se zbytečně nezdržujte, podél pravého útesu utíkejte dál a projděte dveřmi. Zamiřte kupředu, zabijte dvojici upírů a dostanete se do obrovské místnosti, kde ve středu vidíte velkou výtahovou plošinu. Utíkejte k zadní stěně, sjeďte malým výtahem dolů a dejte se chodbou doleva. Poté vyběhněte po rampě nahoru, projděte dveřmi a na stěně, která je po vaší pravici aktivujte páku, kterou přisunete hřídel k těm ostatním. Následně utíkejte na opačnou stranu místnosti, otočte pákou a tím uvedete zařízení do provozu.

Screenshot 2016-04-06 23-54-03 Screenshot 2016-04-06 23-57-39

Vraťte se zpět k malému výtahu, vyjeďte s ním nahoru a otočte se směrem k výtahové plošině. Přímo před sebou uvidíte na zemi páku, kterou použijte a plošina sjede o patro níž, což vám umožní seskočit dolů. Po stranách si povšimněte několika výklenků. Jeden z nich skrývá chodbu, kterou se vydejte dál a seběhněte dolů. Vyskočte nahoru na vyvýšené místo a okolo místnosti uvidíte čtyři stojany s hořícím ohněm, pod kterými jsou vyobrazeny kolejnice. Chytněte jeden stojan s ohněm, odtáhněte ho pod dřevěný trám, který podpírá horní plošinu a ten shoří. Tento postup zopakujte i se zbylými třemi stojany a plošina spadne dolů. Následně musíte každý hořící stojan odtáhnout po kolejnicích až k plošině a umístit ho do vyříznutého rohu. Hned jakmile umístíte stojan na správné místo, tak uslyšíte malé cvaknutí. Umístěte tedy stojany do daných rohu a plošina spadne níž. Nakonec seskočte dolů a temnou chodbou utíkejte pořád níž a níž.

Screenshot 2016-04-07 00-03-27 2 Screenshot 2016-04-07 00-04-21

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..