0

Metal Gear Solid: Bonusy a tajnosti

Stealth oblek: Abyste získali tento bonus, tak se během mučení vzdejte Revolver Ocelotovi. V obleku jste pak zcela neviditelní a můžete si vychutnat nepřítele například tak, že mu na záda umístíte C4.

Bandana: Vydržte mučení, čímž zachráníte Meryl a také dostanete za odměnu tento šátek, díky kterému budete mít neomezenou munici.

Fotoaparát: Během prvního hraní seberte fotoaparát (najdete ho v patře B2 ve zbrojnici, když zničíte C4 zeď napravo v chodbě odkud jste se dostali k Revolver Ocelotovi) a při dalším hraní ho budete mít od samotného začátku hry.

Meryl v kalhotkách: Před bojem s Psycho Mantisem budete muset najít Meryl a pronásledovat ji na dámské záchodky. Udělejte to co nejrychleji a ona se nestačí obléct a uvidíte ji tak ve spodním prádle.

Stydlivá Meryl: Jakmile budete s Meryl, několikrát se na ní podívejte z First Person Módu a ona vám po chvíli řekne “What Is It“.

Cvičící Meryl: Až polezete ventilační šachtou do cely Darpa Chiefa, tak se podívejte skrz první mřížku. Uvidíte Meryl, jak cvičí. Vylezte z ventilačky ven a vlezte zpátky. Když se podíváte nyní, tak bude dělat jiný cvik.

Snake ve smokingu: Dohrajte hru dvakrát do konce a při třetím hraní bude mít na sobě slušivý černý smoking.

Red Ninja: Stejně jako v předchozím případě dohrajte hru dvakrát do konce. Až se dostanete při třetím hraní do kontaktu s ninjou, tak bude v červeném kostýmu.

Trik s vlky: Po získání kapesníku Sniper Wolf (dostanete ho v cele od Otacona) ho využijte při průchodu jeskyněmi. Aktivujte si ho a ve chvíli, kdy vlci ucítí její pach, tak budou krotcí a nezaútočí na vás.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..