0

Metal Gear Solid: Návod – Část 1: Revolver Ocelot

Docks

Seběhněte po schodech dolů do vody, za barelem seberte Ration a vraťte se zpět nahoru. Podlezte pod potrubím, zlomte vaz dvojici hlídkujících vojáků a utíkejte k vysokozdvižnému vozíku v pravém horním rohu mapy. Počkejte, dokud nepřijede voják výtahem, zbavte se ho a vstupte do výtahu, který vás automaticky vyveze na povrch.

Heliport

Jděte nahoru, vstupte na přistávací plochu a vyhněte se světlometům. Opatrně seberte 3 Chaff granáty uprostřed a utíkejte dál na sever k náklaďáku, ve kterém najdete za bednou pistoli Socom. Poté vylezte ven a všimněte si na mapě kamery v levém horním rohu mapy. Nejprve tam hoďte jeden Chaff granát, pak se zbavte vojáka a vlezte do větrací šachty u podlahy.

Tank Hangar

Nejprve se plazte rovně, na rozcestí odbočte vpravo a sledujte krysy až do hangáru s tanky. Zbavte se dvojice strážných v přízemí, jděte do levého horního rohu mapy a vyběhněte po schodech nahoru. Vyhněte se sledovací kameře, doběhněte po ochozu do místnosti na východě a v zadní části si vezměte termovizi (Thermal Goggles), které jsou hlídány další rotující kamerou. Vraťte se zpět do spodní části, přivolejte si výtah a sjeďte do patra B1.

Cell

Utíkejte chodbou na jih, na konci vylezte po žebříku do větrací šachty a doplazte se na její konec. U druhé ventilační mřížky zmáčkněte O, slezte dolů do cely a shlédněte animaci. Jakmile skončí, tak si zpod postele vezměte Ration a počkejte, až vám Meryl otevře dveře. Vyjděte ven z cely, postřílejte útočící vojáky a jděte zpět do výtahu, kterým sjeďte dolů do patra B2.

Armory

Dejte si pozor na padací podlahy a utíkejte k prostřednímu skladišti v horní řadě. Pomocí karty Lv1 si ho otevřete (musíte ji mít nastavenou v levém spodním rohu), seberte 4 nálože C4 a utíkejte do levého spodního rohu mapy. Přitiskněte se k jižní zdi, zaklepejte na ni a až uslyšíte dutý tón, tak na ni připevněte C4 a odpalte ji.

Armory Sth

Vstupte do zpřístupněné chodby, utíkejte dolů a zabetonovanou zeď napravo odpalte další náloží. V další chodbě už jen vyhoďte do povětří část severní stěny a vstupte do místnosti, kde na vás čeká první boss hry. Dejte pozor, abyste se nedotkli vláken uprostřed místnosti a běhejte dokola přičemž, když zmáčknete □ a k tomu přimáčknete tlačítko X, tak můžete běhat s pistolí připravenou ke střelbě. Počkejte, až Revolver Ocelot vyplýtvá všech šest kulek v zásobníku a začne si přebíjet. V tu chvíli ho zasáhněte a s tímto postupem pokračujte do chvíle, než mu seberete všechny životy. Poté shlédněte animaci, v níž obdržíte kartu Lv2 a vraťte se zpět do hlavní části zbrojnice.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..