0

Metal Gear Solid: Návod – Část 2: Tank

Armory

Dejte si pozor na hlídkující vojáky, kteří se zde po souboji s Revolver Ocelotem objevili, utíkejte ke skladišti ve spodní řadě napravo a odemkněte si ho kartou Lv2. Nasaďte si termovizi, podplazte se pod laserovými senzory a seberte si útočnou pušku Fa-Mas i s náboji. Nakonec se vydejte k výtahu a vyjeďte do přízemí (patro 1).

Tank Hangar

Nejprve zavolejte na frekvenci 140.15, promluvte si s Meryl a po schodech na západě vyběhněte na ochoz. Otevřete si kartou dveře v severozápadním rohu a vezměte si krabici typu A (Cardboard box A). Pak přeběhněte po ochozu do pravého horního rohu mapy, vstupte do malé místnosti a tam najdete detektor min (Mine Detector). Mezitím by vám měla zavolat zpět Meryl, že vám otevřela dveře do nákladového prostoru, který se nachází ve spodním patře napravo od výtahu.

Vydejte se tam, nejprve vstupte do místnosti napravo a tam zabijte spícího vojáka. Poté si vezměte tlumič na pistoli Socom, vydejte se do nákladového prostoru a znovu vám zavolá Meryl, že místnost je protkána infračervenými senzory. Nasaďte si termovizi, povšimněte si laserových paprsků, které se pohybují nahoru a dolů a ve správný moment pod nimi proběhněte. Na opačné straně si otevřete kartou vrata a dostanete se do kaňonu.

Canyon

Po pár krocích vám zazvoní Codec a neznámý muž pod přezdívkou Deepthroat vám řekne, že v kaňonu jsou rozesety miny. Aktivujte si detektor min, nevstupujte do jejich zorného úhlu a pomocí plazení všechny miny posbírejte. Potom utíkejte dopředu a spustí se animace, ve které uvidíte druhého bosse – Tank.

Hoďte do prostoru jeden Chaff granát, po jeho výbuchu utíkejte podél levé strany kaňonu dopředu a seberte granáty. Opatrně se přibližte k tanku tak, aby vás při otočení nesrazil a házejte granáty na horní část tanku nebo přímo do kabiny. Pokud trefíte tu, tak vám ke zničení budou stačit jen dva granáty. Po jeho zničení získáte kartu Lv3 a automaticky vstoupíte do další budovy.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..