0

Metal Gear Solid: Návod – Část 4: Psycho Mantis

Nuke Building

Jděte do místnosti naproti výtahu, zlikvidujte vojáka napravo a pak se z pohledu první osoby podívejte na druhého strážného. Podle chůze poznáte, že se jedná o Meryl, takže se ji ukažte. Jakmile to uděláte, tak začne utíkat. Sledujte ji na dámské záchodky, jděte do poslední kabinky a shlédněte animaci. Pak se znova vydejte do místnosti naproti výtahu, kartou Lv5 odemkněte dveře vlevo dole a vezměte si Diazepam a brýle pro noční vidění (Night-Vision Goggles). Nakonec se vraťte se na chodbu, dejte se na západ a následně na sever až do místnosti s Psycho Mantisem.

Commander Room

Chvíli pobíhejte po místnosti a Meryl bude ovládnuta Mantisem. Zavolá vám Campbell, že Meryl není ve vlastní kůži a že nemáte používat zbraně. Poslechněte ho, několikrát ji přehoďte a ona nakonec omdlí. Pak se vám konečně ukáže i samotný Psycho Mantis. Jelikož vám bude číst myšlenky, tak utíkejte kolem dokola místnosti a volejte si s plukovníkem, dokud vám neřekne, ať přepojíte ovladač do portu 2, což by mělo být poté, co se podruhé objeví černá obrazovka s nápisem Hideo.

Následně tedy přepojte ovladač dle pokynů, vytáhněte zbraň a začněte střílet do Mantise. Vyhýbejte se jeho telekinetickým útokům, při kterých po vás bude vrhat kusy nábytku a uberte mu zhruba 80% života. Mantis následně probudí Meryl a znovu ji pošle proti vám. Několikrát ji přehoďte, překazte jí pokus o sebevraždu a až Mantis použije kamufláž, tak si nasaďte brýle s termovizí. Poté už mu jen seberte zbylou část života, shlédněte sekvenci a zadním východem vstupte do komplexu jeskyní.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..