0

Metal Gear Solid: Návod – Část 6: Hind D

Medicine Room

Jakmile začne mučení, tak budete mít na výběr dvě možnosti. Buď můžete odolávat a přežít mučení nebo se tlačítkem Select vzdát. Kvůli bonusu po dohrání hry doporučuji, abyste se při mučení nejprve vzdali a získali tak neviditelný oblek. Pokud byste totiž mučení nevzdali a přežili ho do konce, tak po dohrání hry získáte bandanu, která vám zajistí neomezenou munici. Po mučení se objevíte v celé (pokud byste se nevzdali, tak vás bude čekat ještě jedno kolo mučení), kde musíte vydržet, než hlídkujícího vojáka chytne žaludek a uteče na záchod. Po chvíli se objeví Otacon a donese vám kartu Lv6, kečup a kapesník.

Rychle si lehněte na zem, použijte kečup a zůstaňte nehybně ležet. Jakmile se vrátí strážný, tak vás uvidí v kaluži krve a otevře celu. Pak rychle vstaňte, zlomte mu vaz a utíkejte do mučírny. Seberte krabici se svými věcmi a poté, co se Snake obleče, tak projděte dveřmi u kamery se samopalem. Zamiřte do kaňonu, kde jste bojovali s tankem, vydejte se do nukleární budovy a tam vyjeďte výtahem do patra B1, kde si to namiřte do místnosti naproti výtahu. Otevřete malou místnost nalevo pomocí přístupové karty Lv6, vezměte si medicínu a použijte ji. Nakonec už jen doběhněte k místu, kde vás zajali po souboji se Sniper Wolf a vstupte do budovy.

Communication Tower A

Běžte chodbou kupředu a až projdete dveřmi na konci, tak se spustí alarm. Vezměte si lano (rope), omračovací granáty a zamiřte ke schodišti. Utíkejte nahoru, házejte omračovací granáty a v případě, že vám dojdou, likvidujte stráže jednoho za druhým. Dostaňte se na vrchol věže, vylezte po žebříku na střechu a utíkejte k satelitu. Po jeho zničení si nastavte do slotu na předměty lano a utíkejte k zábradlí před vámi. Dejte si pozor na střelbu vrtulníku a chrlící páru, slaňte po stěně dolů na můstek a pomocí sniperovky zastřelte tři vojáky před vámi. Poté jen doběhněte na druhou stranu lávky, v malé místnosti si vezměte raketomet Stinger a vstupte do útrob komunikační věže B.

Communication Tower B

Dejte se doprava, nejprve seběhněte po schodech dolů a narazíte na rozbořené schodiště. Otočte se, utíkejte nahoru a u výtahu narazíte na Otacona. Vezměte si do ruky Chaff granáty, pokračujte po schodech nahoru, a co chvíli hoďte do prostoru jeden granát, abyste se vyhnuli kamerám se samopaly. Nahoře nejprve seberte rakety do Stingeru, pak vylezte po žebříku nahoru a vyjděte na střechu, kde vás bude čekat Liquid Snake ve vrtulníku Hind D.

Vezměte si do rukou raketomet Stinger, namiřte na vrtulník a jakmile se aktivuje automatické navádění střel, tak vystřelte. Následně se rychle schovejte za nějakou překážku, protože začne pálit okolo sebe a vy se tak před střelbou ukryjete. Celý postup opakujte do chvíle, než ho zničíte a poté zamiřte zpět do útrob komunikační věže.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..