0

Metal Gear Solid: Návod – Část 8: Vulcan Raven

Blast Furnace

Seběhněte po schodech dolů, zbavte se vojáka nalevo a po můstku, který je blíže u kamery, přeběhněte na konec. Pomocí Nikity nebo Stingeru zničte pohyblivé rameno jeřábu, počkejte, až odezní poplach a po úzké římse u zdi přelezte na druhou stranu. Dejte si pozor na hlídkujícího vojáka ve spodní části místnosti, seběhněte po schodech do pravé horní části mapy a projděte velkými vraty.

Cargo Elevator

Vezměte si do ruky Fa-Mas, doběhněte k výtahu a aktivujte ho pomocí panelu napravo. Během cesty dolů zlikvidujte útočící vojáky a jakmile se výtah zastaví, tak utíkejte na východ a dalším výtahem pokračujte dolů. Pak už jen utíkejte na sever a projděte velkými vraty.

Warehouse

Zde vás čeká souboj s Vulcanem Ravenem, takže se moc nezdržujte, vytáhněte si Nikitu a snažte se mu navádět rakety do zad nebo boku, aby je nesestřelil. Pokud chcete, tak můžete pobíhat kolem místnosti a pokládat mu do cesty miny. Tímto způsobem ho zabijte, pokračujte dál na sever, kde s pomocí Chaff granátů přeběhněte na druhou stranu lokace a projděte dveřmi do podzemní základny.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..