0

Posel smrti: Návod – Kapitola VI: Pohleď skrze zrcadlo…

Katakomby

V podzemí se vydejte dál, sejděte po schodech dolů a prozkoumejte kamenný čtyřhran. Do jeho středu vložte prsten, otočte s ním a rozsvítí se symboly. Podívejte se do Williamova deníku na ty, které jste si zaznamenali a ve stejném pořadí je zmáčkněte. Poté se otevře tajná stěna a budete moci vstoupit do katakomb. Jděte dvakrát doleva, prozkoumejte otvor ve zdi napravo a seberte talisman. Poté jděte doprava, následně dopředu a na levé zdi objevíte cihlu, na které je obrázek. Zmáčkněte ji, ze země seberte helmu a jděte dvakrát doprava. U zdi nalevo seberte meč a vraťte se o dvě obrazovky vlevo, načež se vydejte dopředu. Do otvoru v bráně vložte talisman, vstupte do místnosti a ve výklenku nalevo objevíte mapu.

Následně pak položte černou kouli na stojan a jděte dvakrát doprava. Zapalovačem zapalte svícen, na ten následně použijte mapu a uvidíte podsvícené místa, kde musíte aktivovat tlačítka. Jděte dozadu k obrazovce, pak dvakrát doleva a znovu dozadu k obrazovce, kde na pravé zdi objevíte tlačítko. Po jeho zmáčknutí pokračujte kupředu dopředu, pak doleva a do propasti hoďte helmu i meč. Jakmile se propast uzavře, tak stiskněte tlačítko napravo a jděte dvakrát doprava. Poté ještě jednou dopředu a zmáčkněte tlačítka nalevo i napravo. Pokud jste to udělali správně, tak se odkryje stěna před vámi a objeví se brána, kterou projděte.

Finále

Prozkoumejte oltář, seberte dýku a opusťte obrazovku. Poté si kousek poodstupte, použijte dýku na Samuela a uvidíte, jak se žlábek v oltáři naplní vaší krví. Zasuňte do otvorů posvátné klíče tak, aby barva na klíči odpovídala barvě na oltáři a jakmile to uděláte, tak se objeví verše. Přečtěte si je a nakonec si jen vychutnejte závěrečnou animaci celé hry.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..