0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 1: Uptown Racoon City

Po výbuchu utíkejte kupředu, zastřelte zombíka a vylezte na hromadu železa. Pak seskočte dolů a shlédněte animaci, která vás zavede do skladiště. Jakmile budete Jill ovládat tak jděte doleva, z boxu vzadu místnosti si vezměte First Aid Spray a pak jděte k pletivu. Prozkoumejte svítící kontrolku a najdete krabičku nábojů do pistole. Po schodech vyjděte nahoru, běžte dál směrem od kamery a po dalším schodiště zamiřte až do řídící místnosti. Ze skříně si vezměte dvě krabičky střelného prachu, následně seberte klíč z nástěnky u dveří a uložte si hru. Potom opusťte místnost, seběhněte po schodech dolů a běžte směrem ke kameře. Objevíte dveře, které odemkněte právě získaným klíčem a proběhněte úzkou uličkou na konec. Na ulici se dozadu, projděte dveřmi a po dřevěné podlaze se vydejte kupředu.

Jakmile se přiblížíte ke dveřím nalevo, tak z nich vyrazí mladý muž a bude následován hromadou nemrtvých. Do posledního je zabijte, seběhněte do sklepa dolů a vezměte si náplň do zapalovače a od mrtvoly brokovnici. Vraťte se po schodech nahoru, na rozcestí se dejte doprava a po stranách uličky si vezměte dvě zelené rostliny. Projděte dveřmi na konci chodby, vydejte se kolem baru a butiku kupředu a dostanete se k místu, kde zombie okusují mrtvolu. Vylezte tedy na palety nalevo, seberte ze stěny mapu a po požárním schodišti vyběhněte nahoru, kde najdete další dvě zelené rostliny. Vraťte se na ulici, proběhněte dveřmi na jejím konci a dojděte ke schodišti po levé straně. Seběhněte po něm dolů, proběhněte mezi zombíky a dostanete se do baru, kde se setkáte s Bradem.

Po animaci si vezměte z pultu pohlednici, pak prohledejte šuplík pod kasou a přivlastněte si krabičku nábojů. U hlavního vchodu si vezměte ze stolku zapalovač, v menu ho zkombinujte s náplní a zadním východem se vraťte nahoru ke schodišti. Na rozcestí se dejte doprava, dveřmi na konci uličky projděte do malé chodby a pomalu se vydejte dál. Prozkoumejte dveře, jež jsou svázány provazem, použijte na ně zapalovač a provaz pomalu shoří. Mezitím prorazí zombie modrou bariéru a zaútočí na vás. Jděte kousek nazpět, přilákejte je k červenému barelu a ve vhodnou chvíli do něj střelte, čímž se zbavíte velké části útočníků. Té zbylé se zbavte pomocí pistole, vzadu za bariérou seberte červené rostliny a od mrtvoly si vezměte fotku A. Projděte zpřístupněnými dveřmi, proběhněte kolem hořícího ohně a zastřelte dva psy. Následně si v místnosti nalevo uložte hru a z poličky vezměte střelný prach. Pak se vydejte uličkou dál, projděte dveřmi na hlavní cestu a na rozcestí se dejte dozadu směrem od kamery. Cesta vás zavede k bráně stanice RPD.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..