0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 2: Racoon Police Department

Ihned po vstupu se odehraje animaci s hlavním bossem této hry Nemesisem a vy budete mít šanci první volby.

Volba 1: Bojovat s monstrem.
Vyhněte se útoku Nemesise, prohledejte Bradovo tělo a najdete peněženku. Při jejím bližším prozkoumání v menu objevíte kartu S.T.A.R.S. týmu, se kterou zamiřte do vstupní haly.
Volba 2: Utéct na policejní stanici.
Před monstrem utečte na policejní stanici a budete muset najít S.T.A.R.S. kartu jinde. Vydejte se tedy z hlavní haly jedinými dveřmi do kanceláře, odtud do kartotéky a následně na chodbu. Jděte ke kameře, vstupte do dveří po pravé straně a utíkejte chodbou až k dvojitým dveřím. Vstupte do výukové učebny policistů a ze stolu si vezměte zmíněnou kartu.

Po zisku karty ji použijte na počítač v hlavní hale a získáte kód (0131, 4011, 0513 nebo 4312). Jedinými otevřenými dveřmi na západní straně budovy zamiřte do kanceláře, zbavte se zombií a v kanceláři šéfa si vezměte dokument Marvin´s Report. Druhými dveřmi v místnosti zamiřte do kartotéky, prohledejte šuplík nalevo a vezměte si modrý drahokam. Následně zaběhněte do druhé řady, prohledejte šuplík se svítící kontrolkou a zadejte kód, který jste zjistili v počítači v hlavní hale. Seberte si klíč, druhými dveřmi vyběhněte na chodbu a utíkejte ke schodišti. Než se vydáte nahoru, tak vstupte do místnosti pod schody a uložte si hru. Následně si ze stolu vezměte Davidovo Memo a ze skříňky střelný prach. Opusťte místnost, vyběhněte po schodech nahoru a proběhněte chodbou až k soše se zdviženou rukou.

Jedinými dveřmi vstupte do chodby, jděte směrem ke kameře a pomoci získaného klíče si odemkněte dveře S.T.A.R.S. kanceláře. Z faxu napravo u kamery si vezměte fax, pak prohledejte Barryho stůl a najdete náboje do pistole. Následně prohledejte stoly uprostřed místnosti, vezměte si spínací špendlík a z železné skříně revolver nebo granátomet. Naproti skříni najdete malou skříňku se šuplíky a v ní se ukrývá First Aid Spray. Potom se pokuste opustit místnost a aktivuje se komunikační zařízení v zadní části místnosti. Vyslechněte tedy zprávu, vraťte se ke schodišti a seběhněte po něm dolů. Dejte si pozor na Nemesise, který vyskočí z okna a bude vás pronásledovat. Vraťte se do vstupní haly, uložte si hru na psacím stroji a hlavní bránou opusťte stanici. Utíkejte po cestě zpět k rozcestí, dejte se dolů směrem ke kameře a železné dveře otevřete pomocí spínacího špendlíku.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..