0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 4: Clock Tower

Volba 1: Vyskočit z okna.
Utíkejte do malého, napůl zbořeného pokoje, oddělejte obraz a seberte klíček. Projděte dveřmi do vedlejší místnosti, uložte si hru a odemkněte zamčené dveře. Úzkou chodbou doběhněte do knihovny, vezměte si od Carlose dárek v podobě mrznoucích nábojů do granátometu a na jednom stolku s lampičkou najdete pohlednici. Pak se hnědými dveřmi protáhněte do hlavní haly. Prohledejte mrtvolu nalevo od schodiště a najdete novou zbraň Mine Thrower společně s operačními instrukcemi. Vzadu na stole ještě seberte mapu a First Aid Spray a západními dveřmi vstupte do jídelny. Tou se jen v rychlosti protáhněte mezi zombiemi a pokračujte na jih až do save roomu. Z poličky si vezměte klíč a vraťte se do hlavní haly.
Volba 2: Zatáhnout za pohotovostní brzdu.
Vlak narazíte a vy se proberete na nádvoří. Postřílejte vrány, posbírejte si rostlinky, které se válí kolem, a dveřmi na západní straně vstupte do místnosti s pianem. Dveřmi nalevo vstupte do save roomu, uložte si hru a vezměte si klíč z poličky. Vraťte se do předešlé místnosti, dveřmi na severu vstupte do jídelny a odtud jedinými dveřmi do hlavní haly. Prohledejte mrtvolu nalevo od schodiště a najdete novou zbraň Mine Thrower společně s operačními instrukcemi. Vzadu na stole ještě seberte mapu a First Aid Spray a dveřmi na východě utíkejte do knihovny. Na stolku s lampičkou v zadní části si vezměte pohlednici a pokračujte do save roomu skrze jediné otevřené dveře. Za malbou na stěně seberte klíč a jděte zpět do hlavní haly.

Zde najděte dvě hudební skříňky (nacházejí se po stranách schodiště), přehrajte si melodie obou, tu správnou si zapamatujte (ta druhá je hodně falešná) a po schodech vyběhněte nahoru. Na ochozu si dejte pozor na obří pavouky a dveřmi na konci zamiřte na balkón. Pokud chcete, tak si v rohu vezměte červené rostlinky, pak použijte klíč pro aktivaci žebříku a vylezte po něm nahoru do věže. Přistupte k hrací skříňce v rohu místnosti, nastavte pomocí kolíčků správnou melodii, kterou jste slyšeli v hale a vezměte si ze skříně předmět. Ten zkombinujte s klíčem a vznikne vám Chronos Key. Z poličky si vezměte stříbrné ozubené kolo a slezte po žebříku dolů. Pak pomalu zamiřte ke dveřím a na scéně se objeví Nemesis, přičemž budete mít dvě možnosti výběru.

Volba 1: Použít světlomet.
Jill rychle zapne světlomet a oslepí s ním Nemesis, kterého následně shodí dolů.
Volba 2: Použít elektrickou zástrčku.
Jill vytáhne zástrčku ze světlometu, hodí ji na zem a seškvaří Nemesise. Potom ho samozřejmě můžete ještě dorazit.

Zamiřte dveřmi do budovy a zamiřte do knihovny, kde jste se setkali s Carlosem. Použijte Chronos Key na šedozelené dveře, vydejte se chodbou plnou pavouků kupředu a od mrtvoly v rohu si vezměte zápisník žoldáka. Poté doběhněte na konec chodby a vstupte do místnosti, ve které vás bude čekat další hádanka. Nejprve jděte k sochám, které třímají v rukou misky, seberte tři drahokamy (obsidián, krystal a jantar) a jděte k trojici hodin na stěně. Vaším úkolem je vložit drahokamy do misky u hodin tak, aby se na hodinách uprostřed zobrazil čas 12:00. Podle tabulky níže pak můžete zjistit, jak se změní čas na prostředních hodinách, když vložíte některý z kamenů do misky hodin. Použijte tedy kameny tak, abyste na prostředních hodinách získali čas 12:00.

Kámen Hodiny
Nalevo Uprostřed Napravo
Crystal -1 hodina +1 hodina +2 hodiny
Obsidian -2 hodiny +2 hodiny +4 hodiny
Amber -3 hodiny +3 hodiny +6 hodin

Až se vám to podaří, tak si vezměte zlaté ozubené kolo, zkombinujte ho s tím stříbrným a vraťte se zpět do hodinové věže. V zadní části použijte kolo na mechanismus, pak si uložte hru a slezte po žebříku dolů, čímž se spustí jedna z mnoha filmových sekvencí. Připravte se na souboj s Nemesisem, vezměte si do ruky granátomet (nejlépe s mrazícími náboji) a začněte do něj střílet hlava nehlava. Jakmile padne k zemi, tak nepřestávejte a střílejte do něj i tak. Po několika ranách padne, ale stejně tak i vy, protože vás nakazil virem a tak přichází na pomoc Carlos, který se stane na chvíli druhou hratelnou postavou v hlavní hře. S Carlosem se vydejte do místnosti, ve které jste řešili puzzle s kameny a hodinami a v zadní části místnosti odsuňte zvon. Vyjděte dveřmi ven, doběhněte na cestu a zamiřte dozadu do nemocnice.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..