0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 5: Hospital

Jděte směrem k recepci, shlédněte krátkou scénku, ve které se setkáte s novým monstrem nazývaným Hunter a následně jich pár kousků zabijte. Projděte dveřmi, nad kterými visí hodiny, z kabinetu seberte First Aid Spray a uložte si hru. Druhými dveřmi pokračujte dál, ze země vedle mrtvoly na sedačce seberte Director´s Diary a z otevřené skříňky krabičku nábojů do pistole. Potom prohledejte stůl napravo a najdete kazetový záznamník. Nakonec si přivlastněte z nástěnky mapu a utíkejte k výtahu. Prozkoumejte panel u dveří, zapněte mikrofon a použijte kazetový záznamník. Poté vstupte do výtahu, sjeďte dolů do patra B3 a hned jak se otevřou dveře, tak se vypořádejte s hordou nenasytných zombií. Proběhněte chodbou na konec, projděte dveřmi a ze skříňky si vezměte další krabičku nábojů.

V zadní části místnosti si promluvte s členem Mercenaries týmu a po jeho smrti zamiřte do vedlejší laboratoře se skleněnými nádržemi. Z police seberte předmět Medium Base, kousek dál pak ze stolu lékařské instrukce a utíkejte k zařízení nalevo od nádrží. Na panelu napravo nejprve aktivujte napětí, pak jděte k přístroji a vložte do něj Medium Base. Otočte páčkami I a III, následně zvolte možnost Below a otočte páčkou A, čímž získáte Vaccine Medium. Pokuste se opustit místnost, zabijte monstra, které se dostanou z nádrží a doběhněte zpět k výtahu. Vyjeďte do patra 4F, na rozcestí se dejte dolů směrem k obrazovce a vstupte do místnosti. Nejprve zabijte dvojici Hunterů, následně si vezměte vzadu ze stolku klíček a Photo D. Vraťte se k rozcestí, jděte doprava a vstupte do první místnosti.

Prohledejte tělo mrtvého doktora, které je opřené u dveří a objevíte kód (104, 253, 325). Potom si povšimněte skříňky se šuplíky, zapamatujte si, ve kterém je rohu a přes chodbu zamiřte do vedlejší místnosti. Tu si nejprve odemkněte klíčkem a povšimněte si další skříňky se šuplíky. Vaším úkolem je přesunout ji do horizontálně opačného rohu než je ve vedlejší místnosti (pokud je v prvním pokoji v pravém zadním rohu, tak ji musíte předělat do levého zadního, pokud je v levém předním tak ji posuňte do pravého předního atd.). Po vyřešení spadne obraz ze stěny a objevíte sejf, který odemkněte kódem od doktora. Seberte základ vakcíny, zkombinujte ho s druhou částí a vznikne vám plnohodnotná vakcína. Vyběhněte na chodbu, prostřílejte se do výtahu a sjeďte dolů do patra 1F. Hned jak se otevřou dveře, tak zabijte dvojici Hunterů, ve vedlejší místnosti si uložte hru a opusťte ji.

Poté, co vyjdete, si Carlos povšimne odpočtu bomby umístěné na sloupu a tak musíte rychle opustit nemocnici. Po zhlédnutí efektní animace zamiřte zpět za Jill, vyhněte se Nemesisovi a podejte jí vakcínu. Až se probere, tak si uložte hru, z bedny si vezměte spínací špendlík a utíkejte do místnosti s třemi malbami. Otevřenými dveřmi v zadní části vyjděte ven, doběhněte na cestu a pomocí spínacího špendlíku si odemkněte dveře domku napravo. Vstupte dovnitř, ze stolku seberte fotku E a náboje do minometu a z nástěnky klíče od parku. Následně opusťte místnost, jděte směrem ke kameře a vyběhněte po schodech nahoru, kde si klíčkem odemkněte branku vedoucí do parku.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..