0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 6: Racoon Park

Vydejte se kolem nádrže doleva, seběhněte po schodech dolů a proběhněte přes dřevěnou lávku až na konec. V další části si dejte pozor na případné Huntery, doběhněte k mrtvole poblíž červeného sudu a seberte klíč, který třímá v rukou spolu s dokumentem. Vraťte se zpět k brance v první části parku a zamiřte do části na západě. Hned jak projdete, tak jděte doleva k panelu a prozkoumejte ho. Vaším úkolem je přesunout ozubená kola tak, abyste vypustili nádrž u fontánky vedle vás. Podle plakátu napravo, na kterém jsou vyobrazeny jednotlivé pozice ozubených kol, zjistíte, že potřebujete přesunout dvě černá kola nahoru (vpravo a doprostřed) a obě bílá kola dolů. Na všechno máte jen 6 kroků, takže to buď vyřešte sami, nebo podle nápovědy (1: levé černé nahoru, 2: levé bílé dolů, 3: pravé černé nahoru, 4: pravé bílé dolů, 5: pravé černé doprava, 6: levé černé doprava) a spusťte.

Jakmile se vypustí voda, tak seskočte do nádrže za vámi, doběhněte k žebříku a slezte po něm dolů do kanálů. Proběhněte k žebříku na druhé straně, vylezte po něm na hřbitov a prostřílejte se mezi hroby až k zadnímu domku, jehož dveře odemkněte klíčkem, který jste našli u mrtvoly v druhé části parku. Ihned po vstupu utíkejte do vedlejší místnosti, vezměte si z bedny zapalovač a jděte zpět. Ze skříňky po levé straně místnosti si vezměte železnou tyč, pak pomocí zapalovače založte v krbu oheň a pomocí tyč rozbijte zeď, kolem chybějící cihly. Dírou v krbu vlezte do tajné místnosti, ze stolu si vezměte report a malý klíček a následně i fax připíchnutý na tabuli. Při pokusu opustit místnost se aktivuje zařízení v zadní části místnosti a vy si tak můžete vyslechnout zprávu. Prolezte dírou ve zdi zpět, shlédněte rozhovor s Nikolaiem a v save roomu si uložte hru.

Do bedny odložte nepotřebné věci, vezměte si granátomet s mrazícími náboji a vydejte se na hřbitov, kde vás čeká druhý a zároveň poslední souboj s obřím červem. Zde můžete opakovat obdobnou taktiku jako v prvním případě. Utíkejte úzkými uličkami a sledujte, odkud červ vyleze. Jakmile to udělá, tak začněte střílet ostošest a on se zase schová. Opakujte celý postup, v případě, že vás zraní, si doplňte zdraví a nakonec zemře. Vylezte po spadlé mříži nahoru a automaticky se dostanete do kanalizace. Utíkejte zpět do druhé části parku, kde jste našli klíček u mrtvoly a pokračujte směrem dolů. Zamčenou branku odemkněte pomocí klíčku, pak si od mrtvoly napravo vezměte náboje do revolveru a projděte brankou. Vyběhněte po schůdcích nahoru, vstupte na provazový most a počkejte, až vás opět napadne Nemesis.

Volba 1: Shodit Nemesis z mostu.
Pokud Nemesise shodíte z mostu, tak využijte další část návodu s označením 7: Dead Factory 1st Choice.
Volba 2: Seskočit dolů.
Pokud seskočíte sami dolů, tak využijte další část návodu s označením 8: Dead Factory 2nd Choice.

 

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..