0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 7: Dead Factory 1st Choice

Shoďte ho dolů a Jill automaticky doběhne k blízké budově a vstoupí dvojitými dveřmi dovnitř. Chodbou se vydejte na konec, vstupte do místnosti s Carlosem a po skončení dialogu si uložte hru. Seberte manažerův deník ze stolu, pak klíče z poličky a druhými dveřmi opusťte místnost. Hned po vstupu si všimněte tryskající páry napravo, za kterou jsou schovány dva panely (ten bližší si označte písmenem D a ten vzdálenější písmenem E). Jděte nejprve směrem dolů a po cestě narazíte na další tři panely. Ten první označte A a další dva za rohem pak písmeny B a C. Abyste se dostali ke kontrolnímu zařízení, tak zmáčkněte panely ve správném pořadí (A, B, C, A, D, E, A, B, C), pak aktivujte zařízení a znovu zmáčkněte panel A. Vraťte se do save roomu, ze kterého pokračujte na chodbu a odemkněte si první dveře, na něž narazíte.

Z pultu si vezměte System Disk, utíkejte k velkým vratům výtahu a vstupte dovnitř. Zmáčkněte tlačítko, sjeďte dolů a zamiřte doleva. Seběhněte po schůdkách, projděte dveřmi do kanalizace a prostřílejte se až do další části se savepointem. Ze stolku v rohu místnosti si vezměte Security Manual, povšimněte si panelu s modře svítícími kontrolkami a seberte vzorek vody. Uložte si hru, druhými dveřmi vyběhněte ven a po schodech seběhněte dolů. Do panelu v levém zadním rohu vložte vzorek vody a objeví se jeho schéma (horní část). Nyní nastavte schémata v řadách A, B a C tak, aby odpovídali předloze nahoře a na mapě se vám červeně vyznačí část, kam se musíte vydat. Vraťte se k výtahu, vyjeďte nahoru a vstupte do nově otevřených dveří napravo. Jděte kupředu, shlédněte sekvenci s Nikolaiem a do slotu s červenou kontrolkou vložte System Disk.

Po vstupu do místnosti se objeví Nemesis a tak vám nezbývá než se s ním utkat. Vyhýbejte se jeho chapadlům, nalákejte ho k potrubí a střelte do něj, čímž ho zraníte unikající kyselinou. Následně použijte nějakou tu silnější zbraň jako je granátomet a ničte ho, co vám budou síly stačit. Nakonec padne jeho tělo bezvládně k zemi a vy se můžete vydat k tělu mrtvého vědce, z jehož kapsy vypadne přístupová karta. Po jejím sebrání utíkejte k vratům, použijte kartu a opusťte místnost. Po zhlédnutí animace zamiřte na cestu zpět, proběhněte kolem výtahu a dveřmi v rohu vyběhněte na chodbu. Utíkejte směrem dozadu od kamery, použijte kartu na panel vedle stahovacích dveří a doběhněte do věže, kde najdete přenosný radar. Při pokusu slézt po žebříku zjistíte, že na Racoon City letí raketa, která má srovnat město se zemí a pomalu se blíží.

Potom slezte po žebříku dolů, uložte si do bedny nepotřebné věci a vybavte se těmi nejsilnějšími zbraněmi a nějakým tím léčivem. Ze stěny nalevo si vezměte manuál, utíkejte k dvojitým dveřím na konci chodby a vyběhněte ven. Proběhněte mezi vraky aut, ze země si vezměte poslední dokument v podobě fotky a projděte vraty. Utíkejte k obrovskému dělu v zadní části místnosti, prozkoumejte přístroj napravo a aktivujte ho. Následně se vydejte k bloku číslo 1, zasuňte ho dovnitř a na scéně se opět objeví Nemesis, který zmutuje do své finální podoby. Nevšímejte si ho a postupně zasuňte bloky 2 a 3. Počkejte, až dělo nabije, vystřelí a prorazí vám cestu. Následně do této vytvořené uličky nalákejte Nemesise a jakmile se odpočte čas, tak ho dělo zasáhne. Tento postup několikrát zopakujte a složíte ho k zemi. Vydejte se ke dveřím poblíž bloku 2, pokuste se odejít dveřmi a Nemesis ožije.

Volba 1: Zabijte monstrum.
V tomto případě Jill skočí po zbrani a zasadí Nemesisovi několik finálních úderů. Jakmile zemře, tak už jen proběhněte dveřmi, nastupte do výtahu a odleťte vrtulníkem pryč.
Volba 2: Ignorujte monstrum a utečte.
Jill uteče dveřmi pryč. Potom už jen nastupte do výtahu a zamiřte k vrtulníku, který vás odveze pryč.

 

Nakonec si jen vychutnejte závěrečnou animaci celé hry a shlédněte vaše hodnocení.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..