0

Resident Evil 3 Nemesis: Návod – Část 8: Dead Factory 2nd Choice

Doběhněte k žebříku, vylezte po něm nahoru a dostanete se do kanalizace. Vstupte do dveří v uličce nalevo, ze stolku v rohu místnosti si vezměte Security Manual, povšimněte si panelu s modře svítícími kontrolkami a seberte vzorek vody. Uložte si hru, druhými dveřmi vyběhněte ven a po schodech seběhněte dolů. Do panelu v levém zadním rohu vložte vzorek vody a objeví se jeho schéma (horní část). Nyní nastavte schémata v řadách A, B a C tak, aby odpovídali předloze nahoře a na mapě se vám červeně vyznačí část, kam se musíte vydat. Vraťte se do kanalizace, kde se setkáte s Carlosem a pokračujte druhými dveřmi. Doběhněte k výtahu, vyjeďte nahoru a z panelu nalevo si vezměte systémový disk. Odemkněte dveře, vyběhněte na chodbu a po animaci utíkejte směrem ke kameře.

Vstupte do save roomu, z police si vezměte Facility Key a jděte do vedlejší místnosti. Hned po vstupu si všimněte tryskající páry napravo, za kterou jsou schovány dva panely (ten bližší si označte písmenem D a ten vzdálenější písmenem E). Jděte nejprve směrem dolů a po cestě narazíte na další tři panely. Ten první označte A a další dva za rohem pak písmeny B a C. Abyste se dostali ke kontrolnímu zařízení, tak zmáčkněte panely ve správném pořadí (A, B, C, A, D, E, A, B, C), pak aktivujte zařízení a znovu zmáčkněte panel A. Vraťte se do místnosti, kde jste získali systémový disk, vstupte do dveří napravo od výtahu a doběhněte k panelu s červenou kontrolkou, kde do volného slotu vložte systémový disk. Po vstupu do místnosti se objeví Nemesis a tak vám nezbývá než se s ním utkat.

Vyhýbejte se jeho chapadlům, nalákejte ho k potrubí a střelte do něj, čímž ho zraníte unikající kyselinou. Následně použijte nějakou tu silnější zbraň jako je granátomet a ničte ho, co vám budou síly stačit. Nakonec padne jeho tělo bezvládně k zemi a vy se můžete vydat k tělu mrtvého vědce, z jehož kapsy vypadne přístupová karta. Po jejím sebrání utíkejte k vratům, použijte kartu a opusťte místnost. Po zhlédnutí animace zamiřte na cestu zpět, proběhněte kolem výtahu a dveřmi v rohu vyběhněte na chodbu. Utíkejte směrem dozadu od kamery, použijte kartu na panel vedle stahovacích dveří a doběhněte do věže, kde najdete přenosný radar. Pak se pokuste opustit místnost a objeví se Nikolai.

Volba 1: Vyjednávat s Nikolaiem.
Jill začne vyjednávat s Nikolaiem a ten odletí pryč.
Volba 2: Opětovat palbu na vrtulník.
Nepokoušejte se vybrat tuto volbu, pokud u sebe nemáte Rocket Launcher, protože ho nezabijete a on odletí pryč.

 

Potom slezte po žebříku dolů, uložte si do bedny nepotřebné věci a vybavte se těmi nejsilnějšími zbraněmi a nějakým tím léčivem. Ze stěny nalevo si vezměte manuál, utíkejte k dvojitým dveřím na konci chodby a vyběhněte ven. Proběhněte mezi vraky aut, ze země si vezměte poslední dokument v podobě fotky a projděte vraty. Utíkejte k obrovskému dělu v zadní části místnosti, prozkoumejte přístroj napravo a aktivujte ho. Následně se vydejte k bloku číslo 1, zasuňte ho dovnitř a na scéně se opět objeví Nemesis, který zmutuje do své finální podoby. Nevšímejte si ho a postupně zasuňte bloky 2 a 3. Počkejte, až dělo nabije, vystřelí a prorazí vám cestu. Následně do této vytvořené uličky nalákejte Nemesise a jakmile se odpočte čas, tak ho dělo zasáhne. Tento postup několikrát zopakujte a složíte ho k zemi. Vydejte se ke dveřím poblíž bloku 2, pokuste se odejít dveřmi a Nemesis ožije.

Volba 1: Zabijte monstrum.
V tomto případě Jill skočí po zbrani a zasadí Nemesisovi několik finálních úderů. Jakmile zemře, tak už jen proběhněte dveřmi, nastupte do výtahu a odleťte vrtulníkem pryč.
Volba 2: Ignorujte monstrum a utečte.
Jill uteče dveřmi pryč. Potom už jen nastupte do výtahu a zamiřte k vrtulníku, který vás odveze pryč.

 

Nakonec si jen vychutnejte závěrečnou animaci celé hry a shlédněte vaše hodnocení.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..