0

Resident Evil 3 Remake: Návod – 04: Uhašení požáru v centru

Jděte ulicí kupředu, vyhněte se zombíkovi a zapadněte do boční uličky po vaší levici. Proběhněte jí dál a po chvíli narazíte na dva zombíky, které rychlou střelbou do hlavy sprovoďte ze světa. Následně projděte brankou a povšimněte si obchodu s hračkami na pravé straně ulice a supermarketu na straně levé. Oba jsou uzamčeny a budete potřebovat paklíč (Lock Pick) a štípací kleště (Bolt Cutters), abyste se dostali dovnitř, takže se k nim ještě vrátíme. Jedinou cestou doběhněte na konec ulice, kde se odehraje rozhovor s Carlosem, a zjistíte, že vaším dalším úkolem je uhašení požáru v boční uličce. Otočte se, utíkejte nazpět a po vaší pravici se přes zátarasy dostanou tři zombie.

Nalákejte je k červenému barelu po vaší pravici, ve správný moment ho rozstřelte a nově uvolněnou cestou se vydejte po schodech dolů, kde budete mít možnost vydat se dvěma cestami. Nejprve tedy zamiřte rovně a proběhněte mezi zombiemi do obchodu s koblihami zvaného Moon´s Donut. Uvnitř jděte k pultu po vaší levici, podívejte se za mikrovlnou troubu a rozstřelte Charlieho figurku (Mr. Charlie 2/20). Poté utíkejte do kuchyně, která je zároveň i bezpečným místem a seberte zásoby společně se skříňkou Fancy Box. V inventáři ji prozkoumejte (Examine), natočte ji směrem k vám a otevřete akčním tlačítkem, čímž získáte první z drahokamů (Red Jewel). Potom prozkoumejte zbytek koblihárny, zadním východem vyběhněte zpět do ulic a pokračujte do Kite Bros. Railway napravo.

Na konci chodby seberte ze země požární hadici (Fire Hose). V místnosti napravo seberte ze stolu zápisek (Subway Employee´s Memo 8/56), pak posbírejte zásoby a povšimněte si klece, ve které je zamčená brokovnice, pro kterou se vrátíme později. Vraťte se na chodbu a po pár krocích vstupte do řídícího centra místního metra. Ze židle si seberte manuál (Kite Bros. Railway Manual 9/56), napravo si povšimněte dalšího zamčeného boxu a pod stolem nalevo figurky (Mr. Charlie 3/20). Nyní v klidu opusťte budovu, dejte se doleva a na konci ulice vstupte do lékárny Redstone Pharmacy. Zde si posbírejte zásoby, ale hlavně si povšimněte telefonního čísla na billboardu Aqua Cure v zadní části místnosti, který vám říká, jak otevřít trezor majitele obchodu (9L-3R-7L). Opusťte lékárnu a napravo před vámi objevíte požární schodiště, po němž vyběhněte nahoru a vstupte do budovy.

Rovnou si to zamiřte do menšího skladiště, zastřelte zombii a jděte k pravé zdi. Podívejte se vlevo nahoru a vedle krabic objevíte schovanou figurku (Mr. Charlie 4/20). Po jejím zničení jděte k trezoru a nalevo od něj objevíte zápisník majitele obchodu, ve kterém je nápověda ke kódu trezoru (Drugstore Owner´s Journal 10/56). Nyní přistupte k trezoru a použijte kombinaci 9 doleva, 3 doprava a 7 doleva, čímž ho otevřete (Master of Unlocking 1/20)a získáte první vylepšení pistole (Dot Sight Handgun 1/10), kterou v inventáři zkombinujte a budete mít lepší zaměřovač. Otočte se čelem vzad, vyběhněte dveřmi ven a po lávce doběhněte až na střechu, kde zabijte dvě zombie a vzadu spusťte žebřík, čímž se dostanete k hořící uličce. Zde použijte hadici na hydrant, vstupte do opravny aut a vzadu si ze stěny vezměte kleště (Bolt Cutters). Pak si jen uložte hru, udělejte pořádek v inventáři a vzhůru k dalšímu úkolu, kterým bude obnova elektrické energie do stanice metra.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..